امام جمعه کرمان: خدمت‌رسانی به مردم در دستگاه‌های اداری باید جدی‌تر شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی صبح امروز در شورای اداری استان کرمان با تبریک ولادت امام حسن(ع) اظهار داشت: ماه رمضان ماه تمرین‌های شرعی برای ارتقای جسم و روح انسان است.

وی با بیان اینکه خداترسی در زندگی انسان‌ها مورد تاکید است گفت: امام علی(ع) فرمود اگر کسی در زندگی خود از خدا ترسید و خدا را ناظر بر اعمال و رفتار خود دانست در دنیا و آخرت ایمن است.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به آیات قرآنی گفت: خدا در کمین گاه است و لحظه به لحظه در کنار ما است و باید بدانیم که اوج تقوای الهی در خداترسی است.

وی با بیان اینکه باید از فرصت بندگی ماه رمضان استفاده کرد و رعایت حرمت ماه رمضان بر همه واجب و لازم است افزود: متاسفانه گزارشاتی از روزه‌خواری در سطح شهر وجود دارد که مناسب ماه رمضان نیست.

علیدادی‌سلیمانی با اشاره به اینکه ادارات مربوطه باید در این زمینه برخورد جدی داشته باشند که کم‌کاری در این زمینه وجود دارد بیان کرد: نیمی از ماه رمضان گذشت و باید از فرصت باقیمانده نهایت استفاده را کرد.

وی با بیان اینکه خدمت‌رسانی به مردم وظیفه اصلی مدیران است گفت: مدیر دستگاه باید نظارت کافی بر مجموعه‌های خود داشته باشند و موظفیم در دوران مسئولیت همه جوانب را در نظر بگیریم.

امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه در روایتی آمده که مردم خانواده خدا هستند و نزدیک‌ترین و محبوب‌ترین شخص نزد خداوند کسانی هستند که به مردم خدمت‌رسانی مطلوب‌تری داشته باشد افزود: نظارت بر دستگاه‌ها باید جدی‌تر انجام شود تا زحمات دستگاه‌ها تحت‌الشعاع بعضی تخلفات قرار نگیرد.

وی با بیان اینکه روز قدس در پیش است گفت: روز قدس، روز اسلام است و در شرایط فعلی یک روز حساس برای جهان اسلام است چرا که حضور حماسی مردم در این روز معنادار بوده و دشمن از این حضور نگران است.

علیدادی‌سلیمانی با اشاره به اینکه در آستانه سالروز رحلت امام خمینی(ره) هستیم بیان کرد: امام(ره) یک تنه در مقابل طاغوت ایستاد و این عظم ملی را برای براندازی حکومت پهلوی رقم زد که باید در سالروز رحلت امام ادای دین داشته باشیم.

انتهای پیام/ش