بودجه سال 98 فدراسیون‌ها در دستور کار هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اوایل هفته جاری کمیته ملی المپیک 50 درصد از بودجه فدراسیون های ورزشی را بر اساس بودجه مصوب سال 97 پرداخت کرد تا فدراسیون‌ها فعالیت‌های خود به خصوص در بحث کسب سهمیه المپیک را پیگیری کنند اما این بودجه علی الحساب است و هنوز بودجه سال 98 فدراسیون ها در کمیته ملی المپیک مصوب نشده است.

ظاهرا گزارش‌های مربوط به برنامه‌ها و عملکرد فدراسیون‌ها توسط نصرالله سجادی، سرپرست کاروان ایران در المپیک 2020 و مدیر مرکز نظارت بر تیم های ملی آماده و ارسال شده اما هنوز در هیئت اجرایی بررسی نشده است. اعضای هیئت اجرایی در روزهای اخیر بیشتر درگیر موضوع دبیرکل بودند و بررسی بودجه فدراسیون‌ها هنوز در دستور کار آنها نبود.

تصویب بودجه سال 98 کمیته ملی المپیک پس از مشخص شدن تکلیف دبیرکل در دستور کار هیئت اجرایی قرار می‌گیرد. با استعفای شاهرخ شهنازی و معرفی کیکاووس سعیدی به عنوان سرپرست دبیرکلی باید دید که تصویب بودجه فدراسیون‌ها در دستور کار هیئت اجرایی قرار می‌گیرد یا خیر؟

اولویت کمیته ملی المپیک در بودجه سال 98، فدراسیون‌هایی است که شانس کسب سهمیه و همچنین شانس کسب مدال در المپیک را دارند، خواهد بود.

انتهای پیام/