ایلام| امروز جنگ روانی مهم‌ترین جنگ دشمن است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، جمال شاکرمی در مراسم سومین شب از ایام قدر و در اجتماع مردم شهرستان چرداول اظهار داشت: امام علی (ع) به سبب خصوصیات والای فردی در راس قرار داشته وفضائل ایشان مرزهای زیادی را جابه جا کرده است.

فرمانده سپاه استان امیرالمومنین(ع) ایلام در ادامه با اشاره به شخصیت والای امیرالمؤمنین (ع) گفت: حضرت علی(ع) الگویی کامل است که درس های جاودانه ای برای تمام انسان‌ها داشته وانسان‌های بزرگ به شخصیت ایشان پرداخته وحتی بزرگان اهل سنت ومسیحی به ابعاد این شخصیت والا اعتراف کرده‌اند.

شاکرمی افزود: امیرالمؤمنین علی (ع) در رؤس جنگ‌آوری وکارگزاری قرار داشته ودرموقفگاه‌های سخت در مقابل جباران قرار گرفته ودر عین حال با مستضعفان نیز با تواضع برخورد کرده است.

فرمانده سپاه استان ایلام خاطرنشان کرد: اگر جامعه امروزه منویات امام علی (ع) را اجرا کند بسیاری از مشکلات را نخواهیم داشت.

وی بیان داشت: اگرجریان شناسی از انقلاب اسلامی داشته باشیم افرادی را می بینیم که جریان انقلاب را شکسته ودر صف دشمن قرار گرفته اند.

شاکرمی؛ به اشاره به توطئه‌های دشمن گفت: امروزه دشمن در نزدیک‌ترین نقطه به ما قرار گرفته واز انواع عملیات‌های روانی، جنگ رسانه‌ای، فشار اقتصادی وانواع توطئه‌ها علیه ما استفاده می‌کند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام با اشاره به پیشرفت‌های نظامی گفت: در حوزه نظامی به بالاترین سطح رسیده وبالاترین توان موشکی را داریم ودر طول تاریخ ودرجریان های مختلف به خوبی توانسته استخوان های دشمن را درهم بشکنیم که آمریکا وایادی آن به خوبی این نکته را می دانند.

وی بااشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت:دشمن از مشکلات اقتصادی که بخشی از آن از داخل بوده استفاده کرده تا به مردم فشار وارد کند اما مردم فریب آن را نخورده اند وهمین مراسمات مردم دراین شب‌ها می‌تواند ما را در جنگ رسانه‌ای با دشمن یاری کند.

شاکرمی اضافه کرد:راز موفقیت ما در ارتباط مستمر با خداست وآثار شب های قدر ومراسمات مذهبی باید درجامعه،تربیت فرزندان وسبک زندگی دیده شود.

وی با اشاره به تاثیر سبک زندگی از غرب گفت: امروزه سبک زندگی مردم تحت تاثیر فرهنگ غربی قرار گرفته وهمه باید دراین حوزه تلاش کنیم تا از این آسیب ها بکاهیم.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام تصریح کرد:امروز وظیفه سپاه مردم داری است تا در کنار مردم توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی سازد.

انتهای پیام/ ع