اصفهان| گردوغبار نقش‌جهان را در بر گرفت؛ از اتفاقات عجیب آزادی خبری نیست

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، حواشی نیمه نخست دیدار 2 تیم سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور در ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان به شرح زیر است:

* بازیکنان تیم سپاهان با بنری با مضمون احترام به یکدیگر در فوتبال به پشواز آغاز این دیدار رفتند و این در حالی است که کاپیتان‌های 2 تیم با عکس کودکی سرطانی در زمین حاضر شدند.

* امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم سپاهان و برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس به سمت نیمکت تیم‌ حریف رفته و با کادرفنی و بازیکنان ذخیره این تیم خوش و بش کردند.

* پیش از آغاز این دیدار تمامی بازیکنان تیم پرسپولیس به جز ماریو بودیمیر به سمت نیمکت تیم سپاهان رفتند و با سرمربی و کادرفنی این تیم گفت‌وگو کردند.

* ورزش باد در اطراف ورزشگاه نقش‌جهان موجب شد که در دقایق نخست این دیدار گرد و غبار محیط استادیوم را در بر بگیرد و در جریان بازی نیز تأثیرگذار باشد.

* در اوایل نیمه نخست نیروهای انتظامی و یگان ویژه مستقر در استادیوم وارد زمین ورزشگاه شده و یک جا مستقر شدند.

* با نزدیک شدن به اواخر نیمه نخست این دیدار نیروهای انتظامی و یگان ویژه حاضر در استادیوم دور تا دور زمین مسابقه را پوشش دادند و در مقابل هواداران مستقر شدند.

* برخلاف جوسازی‌های چند روز گذشته به خصوص در فضای مجازی، ورزشگاه نقش‌جهان جو آرامی را سپری می‌کند و به جز درگیری‌های لفظی درون زمین و بین بازیکنان و نیمکت‌نشینان، از اتفاقات عجیب و غریب دیدار 2 تیم در ورزشگاه آزادی خبری نیست.

* سرمربی پرسپولیس در چند صحنه به تصمیمات داور معترض شد که این اعتراض‌های گاه و بیگاه برانکو، موجب واکنش هواداران و تشدید شعارها از سوی هواداران 2 تیم می‌شد.

* در صحنه درگیری شجاع خلیل‌زاده و سیاوش یزدانی، هر 2 بازیکن از سوی داور این دیدار کارت زرد دریافت کردند.

* در اواخر نیمه نخست کمک مربی و سرپرست تیم سپاهان با سرپرست تیم پرسپولیس درگیری لفظی پیدا کردند.

* پس از برخورد محمد ایران‌پوریان با شجاع خلیل‌زاده در اواخر نیمه نخست نیمکت تیم پرسپولیس اعتراض شدیدی به تیم داوری کرد.

* پس از سوت پایان نیمه نخست این دیدار هواداران تیم سپاهان شعارهایی علیه بازیکنان تیم حریف سر دادند.

انتهای پیام/ف