تهران| سخنگوی کمیسیون حقوقی مجلس: نابودی اسرائیل با مقاومت و همدلی میسّر می‌شود

به گزارش خبر گزاری تسنیم از بهارستان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن نوروزی امروز در جمع راهپیمایان روز قدس در شهرستان بهارستان با اشاره حضور پرشور مردم اظهار داشت: ایرانیان به دستور قرآن در مقابل هرگونه تخطی و اشغالگری اسرائیل در بلاد اسلامی فریاد «مرگ بر اسرائیل» سر می‌دهند.

وی با اشاره به سکونت بیش از 100 سال یهودیان استعمارگر در سرزمین‌های اشتغالی به دستور پیر انگلیس تصریح کرد: انگلیسیان، یهودیان تحریف شده را برای تسلط بر سرزمین‌های اسلامی از نیل تا فرات با برنامه‌ریزی در فلسطین مسلط کردند غافل از اینکه روزبه روز نقشه‌های آن‌ها با شکست روبه‌رو شده و اکنون فلسطینیان درصدد آزادسازی سرزمین‌های خود هستند.

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی افزود: پیش از انقلاب اسلامی در ایران، رژیم پهلوی از اسرائیل تبعیت می‌کرد و از هیچ کمکی به صهیونیست‌های خونخوار دریغ نمی‌کرد اما پس از پیروزی انقلاب اسلامی این بت توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی درهم شکسته شد و روز قدس برای شکست اسرائیل و یهودیان تحریف شده توسط امام خمینی(ره) بنیان نهاده شد.

نوروزی با اشاره به خیانت برخی کشورهای منطقه و نفوذی‌ها مبنی بر سکوت در مقابل جنایت‌های صهونیست‌ها بیان کرد: خون هم‌پیمانان اسرائیل که علیه اسلام قد علم کرده‌اند حلال است و قطعا مبارزه با اسرائیل و همپیمانان آن تا نابودی این دشمن قسم خورده اسلام ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: سرزمین فلسطین جایگاه ابراهیم خلیل‌الله و انبیاء الهی و نخستین قبله مسلمانان جهان است و نمی‌توان این سرزمین متعلق به اسلام را رها و از مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین دفاع نکرد.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بارها در آیات و کلمات قرآن بر مبارزه با دشمنان اسلام تأکید شده است و ما هم به تبعیت از آیات الهی تا نابودی دشمن قسم خورده دین اسلام یعنی صهیونیست‌ها دست از مبارزه بر نخواهیم داشت.

نوروزی با اشاره به سفارش بنیانگذار انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه باید مردم با جان و مال خود از مسلمانان دفاع کنند افزود: مقام معظم رهبری به روشنی راه انتفاضه و مبارزه با اسرائیل را مشخص کرده و وعده نابودی آن را برای مسلمانان جهان داده که این امر قطعا با مقاومت و همدلی مسلمانان شکل خواهد گرفت.

وی اظهار داشت: دوران پرتاب سنگ تمام شده است و در زیر لایه‌های سرزمین فلسطین انواع سلاح و موشک علیه اسرائیل توسط مقاومت تولید می‌شود و پهپادهای مقاومت نقاط مختلف سرزمین‌های صهیونیست‌ها را زیر آتش خود قرار می‌دهند.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در پایان خاطرنشان کرد: نقشه‌های آمریکا و صهونیست‌ها علیه ایران شکست خورده است و بیداری اسلامی به رهبری انقلاب اسلامی در جهان همه مسلمانان و آزادیخواهان را علیه جنایت‌های صهونیست‌ها و هم‌دستانشان کرده است و پیروزی برای مسلمانان جهان و مقاومت اسلامی نزدیک است.

انتهای پیام/ ت