گزارش تمرین تیم ملی| غیبت آزمون و تمرین اختصاصی پرسپولیسی‌ها پس از جلسه با ویلموتس

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در دومین روز از دور آماده‌سازی برای دیدار دوستانه مقابل سوریه از ساعت 18 امروز (دوشنبه) در زمین شماره دوی آکادمی ملی فوتبال آغاز شد.

* پیش از آغاز تمرین بازیکنان در ساختمان پِک حضور پیدا کرده و بدن‌های خود را برای تمرین روی چمن آماده کردند.

* چهار بازیکن پرسپولیس که شب گذشته در فینال جام حذفی مقابل داماش بازی کرده بودند، عصر امروز در اردوی تیم ملی حضور پیدا کردند. علیرضا بیرانوند، احمد نوراللهی، مهدی ترابی و علی علیپور پیش از آغاز تمرین جلسه‌ای پنج دقیقه‌ای را با مارک ویلموتس و وحید هاشمیان داشتند و سپس به جمع سایر بازیکنان ملحق شدند و با آنها به خوش‌وبش پرداختند.

* تنها غایب تمرین امروز تیم ملی سردار آزمون بود که با اجازه از کادر فنی در حال استراحت و ریکاوری پس از مصدومیت است.

* در تمرین امروز، استقبال رسانه‌ها به نحو چشم‌گیری کاهش پیدا کرده بود.

* با شروع تمرین از ساعت 18، ویلموتس ابتدا کوتاه برای بازیکنان صحبت کرد و سپس کوین مینی، مربی بدنساز تیم ملی بازیکنان را به مدت 10 دقیقه تمرین داد که عمده این تمرینات کار با توپ بود.

* بازیکنان پرسپولیس که شب گذشته در ترکیب تیم‌شان بازی کرده بودند، به مدت 10 دقیقه به نرم دوی پرداختند و سپس کنار زمین نشستند و مشغول تماشای تمرین سایر بازیکنان شدند.

* در بخش تاکتیکی تمرین تیم ملی، وحید هاشمیان نکات تاکتیکی را برای بازیکنان شرح داد که پاسکاری‌های گروهی و سرعتی بود. دروازه‌بان‌ها نیز در این بخش از تمرین حضور داشتند و به پاسکاری پرداختند.

*‌ پس از 25 دقیقه از زمان آغاز تمرین، بازیکنان استراحتی کوتاه کردند که از این بخش به بعد رسانه‌ها از محل تمرین خارج شدند تا مراحل آماده‌سازی شاگردان ویلموتس پشت درهای بسته برگزار شود.

* تمرین فردای تیم ملی از ساعت 18 آغاز می‌شود که رسانه‌ها 20 دقیقه اجازه حضور در آن را خواهند داشت.

انتهای پیام/