صعود کمانداران ایران به دور سوم مسابقات جهانی پاراتیروکمان

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در سومین روز از مسابقات جهانی پاراتیروکمان در هلند، نمایندگان کشورمان در مرحله حذفی به مصاف رقبای خود رفتند.

در ماده کامپوند مردان و در بخش انفرادی، علی سینا منشأزاده، هادی نوری و رمضان بیابانی و در بخش انفرادی ماده ریکرو آقایان، غلامرضا رحیمی، پوریا جلالی‌پور و اصغر زارعی‌نژاد نمایندگان تیم ملی ایران بودند.

در کامپوند انفرادی مردان، رمضان بیابانی پس از استراحت در دور اول، 140 بر 135 برابر کمانداری از کانادا به برتری رسید. هادی نوری در دور اول استراحت داشت. سپس 142 بر 134 برابر نماینده کره جنوبی پیروز شد.

در دور سوم این مسابقات، نوری و بیابانی برابر هم قرار می‌گیرند. سینا منشازاده نیز پس از استراحت در دور اول و دوم مقابل کمانداری از آفریقای جنوبی قرار می گیرد.

در دور حذفی ریکرو انفرادی مردان، غلامرضا رحیمی در دور نخست استراحت داشت، سپس در تیر طلایی کمانداری از جمهوری چک را شکست داد. حریف وی در دور سوم کمانداری از هند خواهد بود.

اصغر زارعی‌نژاد نیز بعد از استراحت در دور اول، با نتیجه 7 بر یک کمانداری از ژاپن را از پیش رو برداشت. وی در دور سوم با کمانداری از تایلند دیدار می‌کند.

انتهای پیام/