ابراهیمی: مسابقه انتخابی باید ملی‌پوش را انتخاب کند/ ترک اردو را با رضایی هماهنگ کرده بودم

محمدجواد ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این سوال که «آیا قصد تنظیم درخواستی برای بازگشت به اردوی تیم ملی را ندارد؟» اظهار داشت: تیم که برای جهانی بسته شده، برای چه باید به اردو برگردم؟

وی در مورد اینکه سرمربی تیم ملی کشتی آزاد اعلام کرده او بدون اجازه اردو را ترک کرده، ادامه داد: من همان زمان با علیرضا رضایی هماهنگ کردم و گفتم روحیه‌ام خوب نیست و به همین دلیل از اردو رفتم.

این کشتی‌گیر مازندرانی خاطرنشان کرد: دیگر حضور در تمرینات فایده‌ای ندارد، قبلا گفته بودند همه باید در جام تختی کشتی بگیرند اما علیرضا کریمی را از شرکت در این رقابت‌ها معاف کردند و او به جام‌جهانی هم نرفت و مستقیم در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کرد. می‌آمد من و سایر مدعیان را می‌برد و به آسیایی می‌رفت، دیگر حرفی باقی نمی‌ماند.

ابراهیمی در مورد اینکه او در جام تختی به ارشک محبی باخته و بعد هم در جام‌جهانی به حریف آمریکایی باخته است، تاکید کرد: حرف من این است چرا با علیرضا کریمی برای ما کشتی نگذاشتند که هر کسی بهتر است به قهرمانی آسیا برود؟ مگر من به کشتی‌ام با ارشک محبی اعتراض دارم، او مرا شکست داد. من می‌گویم مسابقه انتخابی باید ملی‌پوش را انتخاب کند.

مدعی وزن 92 کیلوگرم تیم ملی آزاد با اشاره به اینکه درخواستی برای حضور در اردوی تیم ملی ندارد، گفت: دیگر فایده‌ای ندارد، باید بچسبم به زندگی‌ام. دو سال است وضعیت به همین شکل است. بدون انتخابی علیرضا کریمی را به آسیایی و بعد هم جهانی می‌برند، خب بیاید کشتی بگیرد، دیگر کسی اعتراضی نمی‌کند.

 

انتهای پیام/