گوهری: چند پیشنهاد داشتم اما دلم با سایپا بود/ پارس جنوبی تنها دلخوشی مردم جم است

احمد گوهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد پیوستنش به تیم فوتبال سایپا گفت: من دو فصل پیش هم در این تیم حضور داشتم که آن زمان سرمربی سایپا آقای فرکی بود. بعد از جدایی از سایپا راهی پارس جنوبی شدم و حالا قسمت این بود که دوباره به سایپا برگردم. بعد از اینکه با پیشنهاد باشگاه سایپا مواجه شدم، در نهایت تصمیم گرفتم که این تیم را انتخاب کنم.

دروازه‌بان جدید تیم فوتبال سایپا در ادامه همچنین خاطر نشان کرد: من چند پیشنهاد دیگر هم داشتم و حتی روزی که با سایپا قرارداد امضا کردم، باز هم برای من پیشنهادی رسید. با این حال دلم با سایپا بود و شرایط این تیم از هر لحاظ برای تیم من خوب بود. امیدوارم که جواب اعتماد ابراهیم صادقی را بدهم و فصل خوبی را در تیم سایپا پشت سر بگذارم.

وی در مورد اینکه بسیاری از بازیکنان پارس جنوبی تصمیم به جدایی گرفتند، تصریح کرد: علی‌رغم تلاش‌هایی که مدیرعامل باشگاه و سرپرست تیم داشتند، ولی مسئولان رده بالا تمایلی به تیمداری نداشتند. تنها دلخوشی مردم جم پارس‌جنوبی است و با شرایطی مالی خوبی که در آن منطقه وجود دارد، هزینه 10 تا 15 میلیاردی برای خوشحالی مردم جم زیاد نیست. امیدوارم که پارس جنوبی مسیر خوبی را طی کند و همچنان در فصل آینده باعث خوشحالی هوادارانش شود.

 

انتهای پیام/