المغیصیب: پرسپولیس دفاعی بازی خواهد کرد/ حسن: امیدوارم نتیجه رضایت‌بخشی کسب کنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه استاد الدوحه قطر،  عبدالقادر المغیصیب درباره بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس که از ساعت 18:45 دقیقه امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه جاسم بن حمد شهر دوحه آغاز می‌شود گفت: هر 2 تیم السد و پرسپولیس شایستگی حضور در این مرحله را دارند و این بازی سرآمد فوتبال غرب آسیا است. تیم السد جنبه‌های مثبت خوبی دارد و گام به گام در مسیر رسیدن به افتخار گام برداشته است. السد دارای خط میانی بسیار خوب با حضور ژاوی هرناندز و گابی است که حسن الهیدوس، بغداد بونجام و اکرم عفیف تکمیل‌کننده این تیم خوب هستند.

وی افزود: مسئله مهم در  بازی امروز برابر پرسپولیس کسب یک نتیجه خوب است تا بتواند مهیای بازی برگشت در تهران شود. تیم تحت هدایت برانکو ایوانکوویچ در بلوک دفاعی بازی می‌کند و در نیمی از بازی به دنبال استفاده از موقعیت پیروزی است. البته مانوئل فریرا، سرمربی السد به خوبی از همه چیز آگاه است و می‌تواند تصمیم‌های خوبی برای یک بازی مطمئن بگیرد.

عوض حسن، دیگر پیشکسوت فوتبال قطر نیز اظهار داشت: السد دارای استعدادهای امیدوار کننده و باتجربه‌ای است. ما اهمیت بازی امروز برابر پرسپولیس را در دوحه به خوبی می‌دانیم و برای کسب پیروزی پیش از بازی برگشت تلاش می‌کنیم. امیدوارم نتیجه رضایت‌بخشی را کسب کنیم و معتقدم تیم السد با توجه به آمادگی مطلوب فعلی مصمم برای کسب هر نتیجه‌ای است.

وی در خاتمه از هواداران فوتبال قطر خواست تا با حضور پرشور در ورزشگاه جاسم بن حمد شهر دوحه تیم السد را برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا مورد حمایت قرار دهند.

انتهای پیام/