تاکید استاندار یزد بر بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی در برنامه‌های اوقات فراغت‌

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد علی طالبی در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان یزد که در سالن حمیدیا استانداری برگزار شد خواستار توجه ویژه فرمانداران به ستاد ساماندهی جوانان اظهار داشت: اینکه فرمانداران تنها در طول سال در جلسه ستاد ساماندهی جوانان حضور داشته باشند کافی نیست بلکه باید دغدغه بیشتری در این زمینه داشته باشند.

استاندار یزد با اشاره به ضرورت توجه ویژه به اوقات فراغت و برنامه‌ریزی هر چه بهتر در این زمینه گفت: یکی از مواردی که بسیار حائز اهمیت و باید به آن توجه شود این است که در برگزاری اردوهای تفریحی باید منطبق با بخشنامه و با استانداردهای ایمنی و حفاظتی صدر صد انجام گیرد تا مشکلی در این خصوص به وجود نیاید.

وی توجه به تقویت برندها را در برگزاری برنامه‌های فرهنگی استان خواستار شد و افزود: امسال یزد به عنوان پایتخت کتاب ایران معرفی شده که باید برنامه‌های فرهنگی به این سمت کشیده شود و بتوانیم از این فرصتی که به دست آورده‌ایم بهترین استفاده را ببریم.

طالبی با بیان اینکه در برگزاری برنامه‌های اوقات فراغت می‌توان از ظرفیت بخش خصوصی نیز استفاده کرد خاطرنشان کرد: مسئله‌ای که بیشتر باید به آن توجه شود این است که در برگزاری برنامه‌های اوقات فراغت می‌توان از ظرفیت بخش خصوصی استفاده و بیش از گذشته به آنها بها داده شود.

استاندار یزد با تاکید بر اینکه دستگاه‌های استان باید حداکثر همراهی و همکاری را با سازمان‌های مردم نهاد در راستای برگزاری هر چه بهتر برنامه‌های اوقات فراغت داشته باشند تصریح کرد: دستگاه‌های استان می‌توانند در برنامه‌های جوانان از ظرفیت این بخش استفاده کنند و به‌روز بودن برنامه‌ها را در نیز در دستور کارشان قرار دهند.

انتهای پیام/