بزرگ ترین و کامل ترین مرجع آموزش خانواده

سایت آگاه باشیم بزرگ ترین و کامل ترین مرجع آموزش خانواده در کشور است، که فعالیت خود را به طور رسمی در تابستان سال ۱۳۹۷ با هدف آگاهی بخشی به افراد برای ساختن زندگی موفق و تشکیل خانواده ای سالم، شاد و پویا آغاز نمود.

کارشناسان مجرب تمام مطالب مورد نیاز شما را از جدیدترین منابع آموزشی با دقت و حساسیت بالا جمع آوری کرده اند تا در اختیار شما عزیزان قرار دهند. این مطالب در زمینه های متنوعی اعم از رشد و توسعه فردی، سلامت و تغذیه با دو رویکرد طب سنتی و طب نوین، موفقیت و کسب و کار، کسب مهارت های ارتباطی، آمادگی و دانستنی های قبل ازدواج، دوران نامزدی، زندگی مشترک، همسرداری و روابط زناشویی، آمادگی های قبل بارداری، نکات مهم دوران بارداری و تمام مراحل نگه داری و تربیت فرزند از بدو تولد تا دوران نوجوانی می باشد.

سایت آگاه باشیم در این راستا برای سهولت دسترسی و بهره مندی هرچه بیشتر کاربران عزیز خدمات خود را در قالب های متنوعی اعم از متن، پادکست، تهیه و دوبله جدیدترین کتاب های صوتی و ویدیوهای آموزشی ایرانی و خارجی از بزرگترین روانشناسان و اساتید روز دنیا با ترجمه و زیرنویس فارسی ارائه می کند. همه مطالب و فایل های صوتی همواره به صورت کاملا رایگان در دسترس عموم قرار می گیرد، اما بهره مندی از کلیه محصولات سایت در فروشگاه سایت آگاه باشیم میسر خواهد بود.

آگاه باشیم امیدوار است با خدمات خود در جهت آگاهی بخشی هرچه بهتر به افراد جامعه و خانواده ها بتواند برای داشتن جامعه ای سالم، موفق و پویا، و ساختن آینده ای روشن برای کودکان سرزمینمان گام موثری بردارد.