قادر رحیم‌زاده: با توجه به جو تبریز شاید دنیزلی نتایج بهتری نسبت به پرسپولیس کسب کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، مسئولان باشگاه تراکتورسازی عصر امروز قرارداد خود با سرمربی جدید این تیم را برای حضور در لیگ نوزدهم امضاء کردند.

بر این اساس مصطفی دنیزلی ترکیه‌ای در لیگ نوزدهم هدایت تراکتورسازی را در اختیار خواهد داشت تا سرخپوشان تبریزی این بار با سرمربی نام‌آشنا و سابق پرسپولیس شانس خود را برای قهرمانی در لیگ برتر فوتبال امتحان کنند.

قادر رحیم‌‌زاده، مربی و بازیکن سابق تراکتورسازی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تبریز در رابطه با انتخاب سرمربی جدید این تیم اظهار داشت: خوشبختانه سرمربی تیم معرفی شد و هواداران و تیم از بلاتکلیفی خارج شدند. بدین ترتیب دیگر حواس تیم، مدیریت و کادر فنی جمع می‌شود. حواشی مربوط به انتخاب سرمربی نیز تمام‌شده و مسئولان باشگاه روی تشکیل تیمی قدرتمند متمرکز می‌شوند.

وی در رابطه با حضور دنیزلی در فوتبال ایران گفت: همان زمان که آقای دنیزلی در پرسپولیس حضور داشتند، شخصیت بزرگی داشته و با دیسیپلین بودند. او در ترکیه هم شناخته‌شده و تجربه فنی زیادی دارد. با توجه به تفاوت جو تبریز و تهران، می‌توان گفت شرایط در تبریز برای دنیزلی بهتر بوده و شاید او بتواند در این‌جا نتایج بهتری نسبت به دوران حضورش در پرسپولیس کسب کند.

مربی سابق تراکتورسازی افزود: سرمربی بخشی از تیم است و مجموع عوامل باشگاه باید دست‌به‌دست هم بدهند تا تیم نتیجه بگیرد. ان‌شاءالله بازیکنان جدید نیز با نظر سرمربی جدید جذب شوند تا برخی مسائل که در فصل قبل رخ داد، کمتر شده و سرمربی دست‌به‌دست مدیریت باشگاه بدهد تا تیم در حد قهرمانی بسته شود. چرا که هواداران همین انتظار را دارند.

رحیم‌زاده در پایان گفت: برای تراکتورسازی آرزوی موفقیت دارم. از آقای زنوزی نیز تشکر می‌کنم، امروز همه نگاه هواداران تراکتورسازی به سمت او بوده و مالک باشگاه بار سنگینی به دوش می‌کشد. او پیش از این در گسترش فولاد نیز به فوتبال ما کمک کرده و مانع از دست رفتن ماشین‌سازی شده است. امیدوارم با درایت بیشتر، حواشی مختلف نیز مدیریت شود.

 انتهای پیام/ف