تخلفات فردی در باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس مشهود است

حجت الاسلام سیدصادق طباطبایی‌نژاد رئیس هیئت تحقیق و تحفص از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به روند بررسی تفحص از این دو باشگاه، گفت: بررسی‌های لازم از سوی اعضای هیئت انجام شده و ظرف یک ماه آینده جمع‌بندی نهایی گزارش هیئت تدوین شده و برای بررسی در صحن تقدیم هیئت رئیسه پارلمان می‌شود.

وی با بیان اینکه طبق بررسی‌های انجام شده به این نتیجه رسیدم که نظام اداری باشگاه استقلال و پرسپولیس ایراد دارد، افزود: همه مسائل مالی و حقوقی نشات گرفته از نظام اداری این دو باشگاه است و می‌توان گفت نظام اداری و برخی از عزل و نصب‌ها در باشگاه‌ها متاثر از هواداران و نتایج مسابقات است.

رئیس هیئت تفحص از سرخابی‌ها اظهار داشت: بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد تخلفات مالی وجود دارد که افراد انجام داده‌اند، برای مثال پول‌هایی در حساب این افراد است که بر نمی‌گردانند؛ برخی از این افراد نیز در سازمان بازرسی پرونده دارند.

حجت الاسلام طباطبایی نژاد یادآور شد:برخی از مدیر عاملان این دوباشگاه نیز طی چند سال گذشته تخلفاتی داشته‌اند که پرونده‌های آنها قضایی شده و در حال حاضر هم مطرح است.

انتهای‌ پیام/