‌فرمانده انتظامی کرمانشاه‌: افزایش امنیت بیش از پیش مرزها در اولویت برنامه‌هایم قرار دارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، در حکمی از سوی فرمانده ناجا سردار علی‌اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه  شد و از زحمات سردار امان‌اللهی تقدیر شد که وی فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی خواهد شد.

سردار جاویدان پیش از این فرمانده انتظامی استان گلستان بوده و در کارنامه خود سوابقی مانند جانشین فرماندهی انتظامی استان گلستان به مدت سه سال دیده می‌‌شود.

سردار علی‌اکبر جاویدان در این مراسم با بیان اینکه موقعیت استان کرمانشاه به دلیل مرزی بودن با استان‌های دیگر متفاوت است گفت: افزایش توان ظرفیت‌های موجود در عملیات نیروها و همچنین افزایش امنیت بیش از پیش استان کرمانشاه در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه با کنترل آسیب‌های اجتماعی، جرائم نیز کاهش پیدا خواهد کرد، بیان کرد: برای کنترل آسیب‌های اجتماعی موجود در استان از ظرفیت دستگاه‌ها و نهادهای مستقر در استان استفاده خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه وظیفه نیروی انتظامی خدمت‌رسانی به مردم است، عنوان کرد: استان کرمانشاه به دلیل موقعیت مرزی از ویژگی‌های خاصی برخوردار است که با برنامه‌ریزی‌های مناسب به دنبال اجرای تدابیر هدایتی در سطح استان خواهیم بود.

انتهای پیام /ش