پخش فصل جدید «اقیانوس آرام» از شبکه 2

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  وحید ملتجی تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی اقیانوس آرام با اشاره به پخش سری جدید این برنامه از شبکه دوم سیما گفت: از روز چهارشنبه 29 خرداد تا پایان تابستان سری سوم برنامه تلویزیونی اقیانوس آرام به صورت سه روز در هفته حوالی ساعت 21 از شبکه دوم سیما پخش می‌شود.

وی ادامه داد: در طراحی و ضبط برنامه به گونه‌ای عمل کردیم که نوجوان در کنار خانواده خود بتواند این برنامه را شب‌ها مخاطب «اقیانوس آرام» باشد و پیام هایی که در این برنامه گنجانده شده برای هر دو نسل می‌تواند مفید و کاربردی باشد.

این کارشناس حوزه کودک و نوجوان در خصوص محتوای برنامه «اقیانوس آرام3» اظهار داشت: درون‌مایه برنامه همانند سری‌های گذشته اعتماد به نوجوانان است که در این سری تمرکز بر روی موضوع مسئولیت نوجوان برای ساخت آینده انجام شده است.

ملتجی استقبال گسترده مخاطبین از سری‌های گذشته اقیانوس آرام را انگیزه آنها برای تولید سری جدید دانست و گفت: در زمان پخش سری دوم اقیانوس آرام، حدود 20 هزار درخواست از سوی نوجوانان برای حضور در برنامه داشتیم که متأسفانه به دلیل محدودیت فضا، امکان میزبانی از آنها وجود نداشت ولی تصمیم گرفتیم در سری جدید 50 نفر از آنها را در برنامه مورد استفاده قرار دهیم.

تهیه کننده برنامه تلویزیونی «اقیانوس آرام»، افزود: در طراحی برنامه تلاش کردیم سراغ سلبریتی‌ها و افراد معروف نرویم و از موفقیت‌ها و تجربیات افراد معمولی سخن بگوییم.

انتهای پیام/