استان سمنان میزبان شهید گمنام می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، این استان در سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) و در روز شنبه یکم تیرماه میزبان یک شهید گمنام خواهد بود.

به همین منظور ظهر امروز جلسه شورای هماهنگی تدفین شهدای گمنام در استان سمنان به ریاست حبیب‌الله خجسته پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در سالن جلسات کوثر استانداری سمنان برگزار شد.

 حبیب‌الله خجسته پور با تأکید بر اینکه این مراسم باید باشکوهی خاص برگزار شود گفت: باید از فرصت میزبانی این مراسم معنوی استفاده کنیم؛ چراکه تک‌تک ما به‌عنوان خانواده شهدای گمنام محسوب می‌شویم و وظیفه‌داریم دین خود را در قبال خون مطهر این شهدا به نحو احسن ادا کنیم.

وی اظهار داشت: استان سمنان در سالروز شهادت امام صادق (ع) جزو 10 استانی است که در کشور مفتخر به میزبانی شهید گمنام است؛ ازاین‌رو مراسم ویژه‌ای با انجام برنامه‌ریزی‌های لازم باید برگزار شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با بیان اینکه مردم استان سمنان همواره در صحنه‌های ارزشی حقانیت خود را به ثبات رسانده‌اند گفت: اطلاع‌رسانی از کم و کیف و زمان و مکان دقیق برگزاری این مراسم باید به نحو مطلوب انجام شود.

خجسته پور گفت: انجام تبلیغات محیطی، نصب بنر، بیلبوردهای شهری، پخش تیزر و زیرنویس در سیمای مرکز سمنان در دستور کار قرار گیرد و اطلاع‌رسانی عمومی به مردم انجام شود.

وی بیان داشت: باید از ظرفیت رسانه‌های مکتوب و بستر فضای مجازی نیز در این راستا استفاده شود.

انتهای پیام/ ع