لیگ ملت‌های والیبال – اردبیل| تورهای اردبیل‌گردی برای میهمانان رویدادهای ورزشی برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، حمید لطف‌اللهیان بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: اردبیل با آمادگی کامل در انتظار برگزاری مسابقات لیگ ملت‌های والیبال جهان است تا این رویداد مهم ورزشی به شکل باشکوه و منظم برگزار شود.

وی با اشاره به این که تجهیزات لازم برای برگزاری این رویداد مهم ورزشی در حاضر آماده‌سازی شده است بیان کرد: این رویداد به بهترین شکل ممکن و در شان اردبیل به صورت مطلوب برگزار می‌شود و تمامی مکان‌های گردشگری و تفریحی اردبیل نیز پذیرای میهمانان هستند.

شهردار اردبیل از برگزاری تورهای اردبیل‌گردی برای میهمانان رویداد مهم ورزشی خبر داد و تصریح کرد: این تورها فرصت ارزشمندی هستند تا قابلیت‌های اردبیل در جهان معرفی شود و بتوانیم در توسعه  منطقه به طور شایسته وارد عمل شده و به اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

لطف‌اللهیان تصریح کرد: اردبیل هم‌اکنون علی‌رغم مشغله‌های کاری در این روزها وضعیت مطلوبی دارد و خوشبختانه در ایام برگزاری این رویداد مهم ورزشی هیچ عملیات عمرانی در محدوده ورزشگاه اجرا نخواهد شد که این امر نیز با هدف زیبا جلوه‌ دادن شهری و نیز راحتی تردد برای میهمانان و هم‌استانی‌ها در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: خوشبختانه برنامه‌ریزی‌های انجام یافته به خوبی پیش رفته و مشکلی از این حیث باقی نمانده است و المان‌ها و بنرهای اطلاع‌رسانی نیز در نقاط مختلف شهر نصب شده است که در چند روز آخر این اطلاع‌رسانی به شکل گسترده‌تر و وسیع‌تر انجام خواهد یافت.

شهردار اردبیل اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با قدر داشتن این فرصت میزبانی در راستای معرفی ابنیه‌های تاریخی، گردشگری و جاذبه‌های استان به ورزشکاران بتوانیم در خدمت علاقه‌مندان باشیم.

انتهای پیام/ ع