فوتبال جهان| درس اخلاقی بوفون به طرفدارانش با انتشار یک عکس جنجالی در شبکه‌های اجتماعی!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جان لوئیجی بوفون در صفحه شخصی خود در توئیتر و اینستاگرام پیامی معنادار منتشر کرد تا اشاره‌ای غیرمستقیم به برنامه‌هایش برای آینده داشته باشد. این پیام اما برای او دردسرساز شده است.

در این پیام بوفون عکسی از خود پشت فرمان خودرویش منتشر کرده است که در آن آمده نوشته:«سفر تنها یک قانون دارد: وقتی می‌خواهی به جایی برگردی همان آدمی نباش که موقع ترک آنجا بودی! متفاوت برگردد».

از بخت بد بوفون، پیام آموزنده او برایش ضد تبلیغ شد است، چون عکسی که او در پستش گذاشته نشان می‌دهد که مرتکب چند تخلف شده است. اول از همه اینکه سنگربان فصل گذشته پاری‌سن‌ژرمن، کمربند ایمنی خود را نبسته است، آن هم در حالی که با سرعتی معادل 155 کیلومتر در حال رانندگی است (در حالی که حداکثر سرعت مجاز در آزادراه‌های ایتالیا 130 کیلومتر است). علاوه بر این بوفون در حالی که تنها یک دستش روی فرمان است، رانندگی می‌کند و هدفون هم در گوش اوست. در کنار همه این‌ها بسته سیگاری که محفظه در خودروی بوفون دیده می‌شود هم سبب شده که انتقادات از این مرد 41 ساله بیشتر شود.

 

بوفون اعلام کرده است که به دوران بازیگری‌اش در پاری‌سن‌ژرمن خاتمه خواهد داد و شایعاتی مبنی بر احتمال بازگشت او به ایتالیا برای بازی در تیم‌های پارما و برشا شنیده می‌شود.

انتهای پیام/