گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی|پیمان نصیری: در 1500 متر طلا می‌گیرم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به اندونزی، پیمان نصیری عضو تیم ملی دو و میدانی در بازی‌های پاراآسیایی درباره حضورش در این دوره از بازی‌ها گفت: کار سخت و دشواری دارم. با توجه به وضعیتی که رقبا دارند کسب مدال طلا به این آسانی‌ها ممکن نیست.

او با اشاره به احتمال حضورش در دوی 400 متر و 1500 متر ادامه داد: زمان کمی بین دو مسابقه 1500 و 400 متر وجود دارد و همین باعث می‌شود که نتوانم در هر دو مسابقه حضور داشته باشم.

نصیری در پاسخ به اینکه آیا باید منتظر مدال طلای او در هر دو رشته باشیم یا نه، گفت: در 400 متر که اصلاً مشخص نیست حضور داشته باشم یا نه، چون کادر فنی اسم مرا فقط برای 1500 متر ثبت کرده که من هم فکر می‌کنم در 1500 متر بتوانم مدال طلا را کسب کنم.

دارنده مدال طلای بازی‌های پارا آسیایی 2014 اینچئون و پارالمپیک 2012 لندن عنوان کرد: برای حضور در این رقابت‌ها تمرینات سخت و دشواری را پشت سر گذاشتم تمرینات فشرده از یک سو و البته دوری از خانواده و فشردگی تمرینات اختصاصی که داشتم از سوی دیگر باعث شد تافشار زیادی را تحمل کنم. حالا باید به بهترین شکل ممکن حاصل این همه زحمت را ببینم. تمامی این زحمات هم فقط با مدال طلا جبران می شود.

انتهای پیام/