حسین پاشایی: باید شکست برابر ماشین‌سازی را جبران کنیم/ 70 درصد بازیکنان رفتند ولی باز هم تیم پرقدرتی داریم

حسین پاشایی در مصاحبه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط پارس‌جنوبی برای بازی روز شنبه آینده با ماشین‌سازی در جام حذفی گفت: تیم ما از لحاظ فنی وضعیت خوبی دارد و در بازی قبلی برابر تیم پرقدرت پدیده نمایش خوبی داشتیم و شایسته گرفتن 3 امتیاز بودیم. خیلی خوب فوتبال بازی کردیم ولی متاسفانه داور یک پنالتی مسلم برای پارس‌جنوبی نگرفت که این مسئله در تساوی ما تاثیرگذار بود. با این حال دیگر آن بازی را فراموش کردیم و باید روی بازی با ماشین‌سازی تمرکز داشته باشیم.

وی عنوان کرد: در لیگ برتر مقابل ماشین‌سازی شکست خوردیم و حالا باید آن باخت را در جام حذفی جبران کنیم. باید از بازی قبلی درس بگیریم و مهم این است که در بازی جام حذفی باید خیلی کم اشتباه کنیم. بازی سختی داریم ولی هدفی جز شکست دادن تیم تبریزی نداریم و امیدوارم به مرحله بعدی صعود کنیم.

پاشایی درباره رتبه پارس‌جنوبی در جدول رده‌بندی لیگ برتر و عملکرد این تیم در 8 بازی گذشته اظهار داشت: با شرایط خاصی لیگ امسال را شروع کردیم و 70 درصد تیم سال قبل را از دست دادیم ولی همچنان تیم پرقدرتی داریم و تا الان هم نتایج خوبی گرفته‌ایم. امیدوارم مشکلات مالی هم برطرف شود تا بازیکنان تمرکز لازم را برای بازی‌های بعدی داشته باشند.

انتهای پیام/