مخالفت اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران با واگذاری امتیاز باشگاه خونه‌به‌خونه

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پس از کش‌و‌قوس‌های فراوان و جلسات متعدد در نهایت شب گذشته (دوشنبه) امتیاز باشگاه خونه‌به‌خونه بابل به خریدارانی از استان خراسان شمالی فروخته شد که ظاهراً پس از این اتفاق، اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران با فروش امتیاز این باشگاه شمالی مخالف کرده است.

غلامرضا بهروان، رئیس هیئت فوتبال استان مازندران در گفت‌و‌گو با تسنیم درباره این اتفاق اظهار داشت: هنوز چیزی به طور رسمی از سوی باشگاه خونه‌به‌خونه به ما اطلاع داده نشده، اما ظاهراً این اتفاق افتاده است. طبق قوانین برای انتقال امتیاز یک باشگاه به خارج از استان، باید کمسیون ماده پنج استانی با آن موافقت کند که گویا این کمسیون با انتقال امتیاز باشگاه خونه‌به‌خونه مخالفت کرده است. 

وی درباره اینکه مسئولان استان خراسان شمالی مدعی شده‌اند انتقال امتیاز باشگاه خونه‌به‌خونه به طور رسمی انجام شده است،‌ گفت: خرید زمانی رسمیت پیدا می‌کند که کمسیون ماده پنج اداره کل استان با آن موافقت کند. در بحث انتقال، استان مبدا مهم است نه استان مقصد.

رئیس هیئت فوتبال استان مازندران همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا جلسه‌ای در این خصوص با قاسم حسن‌زاده، مالک باشگاه خونه‌به‌خونه برگزار شده است یا خیر، عنوان کرد: بله،‌ قرار است امروز جلسه‌ای در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شود و امیدواریم مسئولان باشگاه خونه‌به‌خونه هم در این جلسه شرکت کنند.

انتهای پیام/