وزارت اطلاعات دست‌های آلوده‌‌ در تخصیص ارز 4200 را شناسایی کند

ولی ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: شفاف‌سازی تخصیص ارز 4 هزار و 200 تومانی باید در دستور کار قرار گیرد تا مشخص شود چه دست‌های آلوده‌ای پشت قضیه وجود دارد که در این زمینه از وزارت اطلاعات درخواست داریم موضوع را مورد بررسی قرار دهند.

وی با اشاره به این که تلاش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ساقط کردن اقدام جاسوسانه آمریکا خاری در چشم دشمنان بود بیان کرد: این اقدام شایسته و ارزشمند بار دیگر نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کرده و آنان را سر جای خودشان نشاند و به دنیا ثابت کرد که حق همیشه پیروز است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن تسلیت به مناسبت شهادت دکتر بهشتی و یارانش گفت: هفته قوه قضائیه فرصتی برای تبیین اهداف مهم این قوه در سطح کشور دارد که شبانه‌روز در راستای اعتلای اهداف ارزشمند انقلاب اسلامی گام برداشته و در خنثی‌سازی توطئه‌های داخلی و خارجی پیشگام هستند.

ملکی با بیان این که مجلس باید نحوه تخصیص ارز دولتی را به طور جدی پیگیری کند تصریح کرد:  شفاف‌سازی دستگاه‌های مربوطه در زمینه اختصاص ارز  4200 تومانی یک اولویت اساسی است  و در این زمینه از هیئت رئیسه مجلس انتظار می‌رود موضوع را با جدیت مورد بررسی قرار دهد.

وی با اشاره به این که فعالسازی واحدهای راکد و نیمه فعال راهکار کنترل قیمت کالاها در بازار است بیان کرد: با هدف کنترل وضعیت بازار و قیمت‌ها نیاز است در این زمینه رسیدگی به واحدهای راکد و نیمه‌راکد را در دستور کار قرار داده و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

انتهای پیام/ ع