8 تیم برتر مسابقات والیبال ساحلی تور تک‌ستاره بندرترکمن مشخص شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرترکمن، دور دوم مسابقات تور جهانی بندرترکمن از صبح امروز آغاز شد که در نخستن دیدار دو تیم ایران5 با ترکیب پرویز فرخی و بهنام توکلی و ایران6 با ترکیب بهمن قلی‌پوری و رسول یمرلی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان “ایران6  با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید.

تیم ایران6 در ست‌های اول و سوم به ترتیب با امتیاز 21بر14 و 15 بر 10 به برتری رسید و ایران5 نیز تنها در ست دوم 21 بر 15 به پیروزی رسید.

گل محمد کر و نورمحمد محرابی به عنوان داوران اول و دوم در این بازی قضاوت کردند.

در بازی دوم امروز نیز تیم ایران8 با ترکیب محسن مومن زاده و  امیر مالمیر نیز به علت مصدومیت یکی از بازیکنان از رویارویی با نماینده چک انصراف داد و این بازی به سود نماینده چک به پایان رسید.

تیم ایران7 هم با ترکیب ابوالحسن خاکی‌زاده و رضا نقیبی‌زاده در بازی سوم دور دوم مقدماتی جدول اصلی تورجهانی تک ستاره بندر ترکمن با نتیجه 2 بر صفر حریف خود نماینده ساحل عاج را شکست داد و به جمع 8 تیم برتر راه یافت.

ساحلی‌بازان نوجوان ایران هم در 2 ست پیاپی با امتیاز 21 بر 18 و 21 بر 15 به پیروزی دست یافت. برای نخستین بار تیم ملی نوجوانان ایران در تورجهانی والیبال ساحلی شرکت کرده و موفق شد به جمع هشت تیم برتر راه پیدا کند.

علیرضا برومند و نوید زنده روحیان به عنوان داوران اول و دوم در این بازی قضاوت کردند. مازیار هوشمند هدایت تیم ملی نوجوانان ایران را برعهده دارد.

همچنین در بازی آخر این مرحله، تیم تایلند2 هم با غلبه بر تیم تایلند1 به جمع 8 تیم برتر راه یافت.

مرحله بعدی مسابقات عصر امروز در زمین ساحلی شهرستان بندرترکمن پیگیری و  4 تیم برتر انتخاب می‌شوند.این مسابقات فردا به پایان می‌رسد.

انتهای پیام/ش