تیم پارس جنوبی بوشهر بدون اسپانسر در مسابقات فوتبال لیگ برتر شرکت نمی‌کند

 فرشته رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه تیم پارس جنوبی در آخرین بازی مسابقات فوتبال لیگ‌برتر بانوان میزبان تیم همیاری شهرداری ارومیه در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر بود اظهار داشت: بازیکنان پارس جنوبی در نیمه نخست خوش درخشیدند و توانستند با یک گل  حریف خود را شکست دهند.

وی با بیان اینکه لیلا معلم زننده گل نخست در نیمه اول در نیمه دوم هم دومین گل خود را به ثمر رساند افزود: با وجود اینکه تیم پارس جنوبی بوشهر 2 بر صفر پیروز میدان بود ولی تیم همیاری شهرداری ارومیه توانست 2 گل خورده را جبران کند و بازی را به تساوی بکشانند.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان فرصت‌های دیگری برای گل‌زنی داشتند خاطر نشان کرد: بازیکنان در هوای گرم بوشهر تلاش زیادی کردند ولی از فرصت‌ها به خوبی استفاده نکردند و توپ‌های آنان به گل تبدیل نشد.

سرمربی تیم فوتبال بانوان پارس جنوبی بوشهرافزود: بازیکنان بوشهری با علاقه و اشتیاق وارد این مسابقات شدند به‌گونه‌ای که تنها 2 بازیکن غیربومی در اختیار داشتند و  مابقی بازیکنان بومی استان بوشهر هستند و با علاقه و اشتیاق در این مسابقات شرکت کرده‌اند.

رجبی با انتقاد از حمایت نشدن تیم پارس جنوبی بوشهر از سوی منطقه ویژه پارس جنوبی تصریح کرد: تیم پارس جنوبی بوشهر تنها از سوی رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر حمایت می‌شد و هزینه شرکت در رقابت‌های لیگ برتر تامین می‌کرد.

وی با بیان اینکه تیم پارس جنوبی بوشهردر فصل آینده در مسابقات لیگ برتر بانوان بدون اسپانسر شرکت نمی‌کند تاکید کرد: اگر این تیم حمایت مالی نشود در بازی‌های فصل آینده لیگ برتر فوتبال بانوان نمی‌‌تواند شرکت کند و مجبور به انصراف در این رقابت‌ها می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال بانوان پارس جنوبی بوشهر از داوری این رقابت‌ها اظهار رضایت کرد و گفت: اکنون تیم پارس جنوبی بوشهر با این تساوی 13 امتیازی شد و رده نهم جدول لیگ برتر بانوان قرار گرفت.

انتهای پیام/ ش