وکیا: وضعیت نفت مسجد‌سلیمان به من استرس می‌داد/ دوست داشتم با بگوویچ کار کنم

یوسف وکیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد جدایی‌اش از نفت مسجدسلیمان گفت: ابتدا باید خدا را شکر کنم که این تیم در لیگ برتر ماندگار شد. البته باید بگویم نفت مسجدسلیمان لایق بهترین‌هاست و امیدوارم آنها در فصل آینده روزهای خوبی را تجربه کنند. من بازیکن آزاد بودم و این طبیعی بود که حق انتخاب داشته باشم و در نهایت گل‌گهر را انتخاب کردم. از طرفی شرایط نفت مسجد سلیمان طوری بود که در زمینه جذب بازیکن و انتخاب سرمربی زمان را از دست داده بود و این شرایط به من استرس می‌داد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا غیر از تیم گل‌گهر پیشنهاد دیگری هم داشت، تصریح کرد: من چند پیشنهاد داشتم و حتی با برخی تیم‌ها مذاکره کردم که شرایط لازم برای عقد قرارداد فراهم نشد. برای پیوستن به گل‌گهر با وینکو بگوویچ صحبت کردم و دوست داشتم با این مربی کار کنم، از طرفی برای انتخاب گل‌گهر با چند نفر هم مشورت کردم و در نهایت این تیم را انتخاب کردم.

مدافع – هافبک جدید تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در پایان تصریح کرد: امیدوارم در گل‌گهر بهترین عملکرد را داشته باشم و این تیم هم بتواند در اولین سال حضورش در لیگ برتر نتایج خوبی بگیرد.

 

انتهای پیام/