حمید استیلی: پرسپولیس نباید کارِ صعود را تمام شده بداند/ برانکو شناخت کاملی از السد داشت

حمید استیلی در مصاحبه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص پیروزی مهم پرسپولیس برابر السد در قطر گفت: پرسپولیس دنبال این بود که در قطر نتیجه مطمئنی بگیرد تا در بازی برگشت از امتیاز میزبانی استفاده کند. بهترین اتفاق اما پیروز شدن در زمین السد بود که در نهایت رخ داد و پرسپولیس برد بسیار با ارزشی را در قطر به دست آورد. نکته مهم در بازی این بود که پرسپولیس به‌خوبی توانست مقابل السد ایستادگی کند و بازیکنان در نقاظ مختلف زمین وظایف خودشان را به بهترین شکل انجام دادند. بازیِ پرسپولیس نشان داد که برانکو در این مسابقه شناخت کافی از السد داشت و همین موضوع باعث شد تا موقعیت زیادی نصیب بازیکنان السد نشود.

وی در خصوص اینکه بهترین بازیکن پرسپولیس در این مسابقه چه کسی بود عنوان کرد: نمی توان واقعا از یک نفر اسم برد. از خط دروازه که شروع کنیم، بیرانوند عملکرد مطمئنی داشت و مدافعان میانی هم خیلی خوب کار کردند. سیامک نعمتی هم در دفاع راست واقعا خوب کار کرد، همینطور هافبک‌ها و مهاجمان پرسپولیس که دوندگی زیادی در زمین مسابقه داشتند و تا آخرین لحظه جنگیدند تا پرسپولیس یک نتیجه خوب در قطر بگیرد.

استیلی با اشاره به شانس پرسپولیس برای حضور در فینال لیگ قهرمامان آسیا خاطرنشان کرد: برد در قطر قطعا شانس خوبی به پرسپولیس می‌دهد تا به فینال برود ولی پرسپولیس نباید کارِ صعود را تمام شده بداند. السد یک تیم کاملا حرفه‌ای است که بازیکنان خطرناکی دارد و پرسپولیس اگر از این تیم غافل شود کارش سخت خواهد شد. انکیزه بازیکنان پرسپولیس برای نتیجه گرفتن باید بیشتر از بازی رفت باشد و امیدوارم که در نهایت پرسپولیس از این مرحله هم عبور کرده و به فینال برسد.

انتهای پیام/