هفتمین المپیاد دانش‌آموزی و طرح دادرس در کشور برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، شهاب‌الدین صابونچی ظهر امروز در حاشیه آغاز طرح اوقات فراغت دانش‌آموزی در جمع خبرنگاران اظهارداشت: سازمان جوانان هلال‌احمر یکی از نهادهایی است که در طول سال به ویژه ایام تابستان با برنامه‌ریزی‌های اصولی، فعالیت‌های متنوع فرهنگی، آموزشی و اردویی را برای سنین کودک، نوجوان و جوان اجرا می‌کند.

وی افزود: این سازمان اردوهای متنوع دانش‌آموزی، دانشجویی و جوانان عضو کانون هلال‌احمر در سطح‌ استانی، منطقه‌ای و کشوری برگزار می‌کند.

رئیس سازمان‌ جوانان جمعیت هلال‌احمر کشور بیان داشت: امسال 10 هزار نفر از منتخبان جوانان هلال‌احمر استان‌های مختلف در رقابتی فشرده در اردوی منطقه‌ای شرکت می‌کنند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر کشور گفت: هفتمین المپیاد دانش‌آموزی و طرح دادرس امسال در تهران برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: برای ایجاد نشاط در بین دانش‌آموزان 3 استان سیل‌زده خوزستان، لرستان و گلستان، اردوهای دانش‌آموزی خارج از استانی برگزار می‌شود.اردوی شکرانه نیز در مجتمع دانش‌آموزی در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر کشور با اشاره به اجرای کلاس های آمچزشی بیان داشت: کلاس های آموزشی متنوع مانند آموزش کمک‌های اولیه، مهارت‌های امدادی، مهارت‌های رایانه‌ای و مهارت‌های هنری که نیاز روز جوانان است در تابستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ ز