فوتبال جهان| رودری غرامت 70 میلیون یورویی فسخ قراردادش با اتلتیکومادرید را پرداخت

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکا، رودری هرناندس در آستانه پیوستن به منچسترسیتی قرار گرفت. این هافبک اسپانیایی امروز با حضور در دفتر مرکزی سازمان لیگ اسپانیا، غرامت 70 میلیون یورویی فسخ قراردادش با اتلتیکومادرید را پرداخت و به صورت رسمی از این تیم جدا شد.

او که تنها سال گذشته از ویارئال به روخی بلانکو پیوسته بود، یکی از پرطرفدارترین هافبک‌های بااستعداد اروپا بود و ظاهراً منچسترسیتی تحت هدایت پپ گواردیولا توانسته او را جذب کند.

مارکا مدعی شده است که رودری به باشگاه اتلتیکومادرید اطلاع داده است که دیگر نمی‌خواهد به حضورش در این باشگاه ادامه دهد و اکنون همه چیز در مسیر پیوستن او به قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس پیش می‌رود.

 

دیه‌گو سیمئونه سرمربی اتلتیکومادرید تلاش فراوانی انجام داد تا رودری 23 ساله را برای ماندن در این تیم متقاعد کند، اما او تصمیم گرفته است که به شاگردان پپ گواردیولا ملحق شود.

اتلتیکومادرید هم بعد از مطلع شدن از تصمیم رودری به سراغ مارکوس یورنته، هافبک رئال مادرید رفت تا با او جای خالی بازیکن شماره 14 خود را پر کند، شماره‌ای که فصل آینده هم پشت پیراهن یورنته نقش خواهد بست.

انتهای پیام/