رواق رضوی همزمان با آغاز دهه کرامت در بوشهر افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر،  مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر بعد از ظهر امروز در آیین افتتاح رواق رضوی در مصلی جمعه بوشهر با تبریک آغاز دهه کرامت و ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) با بیان اینکه در این دهه برنامه‌های گوناگونی تدارک دیده شده است اظهار داشت: در ایام دهه کرامت بیش از 400 برنامه در شهرها و روستاها تدارک دیده شده است.

حجت‌الاسلام یوسف جمالی با اشاره به افتتاح  رواق رضوی افزود: در این رواق که روزهای جمعه و شنبه فعال است خدمات رایگان پزشکی، خانوادگی، فرهنگی، مشاوره‌ای ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این رواق دارای هشت غرفه است تصریح کرد: رواق رضوی شامل محصولات فرهنگی، کتاب و‌ کتابخوانی، مشاوره خانواده، مبلغان، هنر، عفاف و حجاب، حقوقی، سلامت و ورزش است.

 مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر بیان کرد: این رواق به مدت دو روز پذیرای حضور مردم برای دریافت خدمات رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند در دو‌ نوبت صبح و بعد از ظهر از رواق بازدید کنند.

جمالی  برگزاری جشن‌های زیرسایه خورشید  را از دیگر برنامه‌های دهه کرامت در استان بوشهر دانست و گفت: 10 خادم حرم امام رضا(ع) در ایام دهه کرامت با حضور در 10 شهرستان استان بوشهر برنامه‌های گوناگونی تحت عنوان جشن‌های زیرسایه خورشید اجراء می‌کنند.

در این رواق همچنین تصاویری در زمینه جایگاه زن در دوران پهلوی و  بعد ازپیروزی انقلاب اسلامی نصب شده است.

انتهای پیام/ح