اصفهان| نیازمند: برابر نساجی به حداقل حق خود رسیدیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، پیام نیازمند پس از صعود تیمش به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با برتری برابر نساجی مازندران، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جام حذفی جایی برای اشتباه وجود ندارد و در صورتی که تیمی اشتباه کند باید تاوان سنگینی برای آن بپردازد.

وی افزود: خوشبختانه به هر شکلی که بود بازی را بردیم و فکر می‌کنم به حداقل حق خود در این دیدار دست یافتیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: نساجی به جز فرصتی که روی غفلت خودمان به این تیم دادیم، در طول بازی موقعیت دیگری نداشت. خدا را شکر می‌کنم که در این بازی مفید بودم و توانستیم با پیروزی از زمین خارج شویم.

نیازمند درباره عملکرد خود برابر نساجی گفت: یک پنالتی را مهار کردم و توانستم به تیم کمک کنم، اما می‌توانستم بهتر از این عمل کنم و یکی، دو پنالتی دیگر را هم مهار کنم. مهم پیروزی سپاهان بود و بازیکنان در ضربات پنالتی خیلی خوب عمل کردند و در نهایت پیروز شدیم.

وی درباره حمایت هواداران سپاهان از این تیم تصریح کرد: دست تک تک هواداران را می‌بوسم. هواداران پس از بازی 10 دقیقه یک‌صدا تشویقم کردند و از همه آنها ممنونم.

دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان درباره بازی تیمش با نساجی مازندران در لیگ برتر گفت: بازی در جام حذفی با لیگ برتر بسیار متفاوت است و استرس بیشتری دارد که در بازی لیگ وجود ندارد. سعی می‌کنیم نقاط ضعف خود را در مدت باقیمانده تا آن بازی برطرف کنیم و نتیجه خوبی بگیریم.

انتهای پیام/ح