فوتبال جهان|لوکاس هرناندنس: گریزمان در بایرن بهترین بازیکن جهان می‌شود/ باید پاسخ اعتماد باشگاه را بدهم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوکاس هرناندس، مدافع جدید تیم فوتبال بایرن مونیخ در اولین کنفرانس خبری به عنوان بازیکن جدید این تیم از اشتیاقش برای رقم زدن فصلی جدید در دوران حرفه‌ای خود گفت.

او در این باره اظهار داشت: خوشحالم که اینجا هستم و  منتظرم یک فصل خیلی خوب با بایرن مونیخ داشته باشم. به باشگاهی بزرگ با  بازیکنانی بزرگ و باتجربه پیوسته‌ام. می‌توانم  در پست مدافع میانی یا مدافع سمت چپ بازی کنم. تصمیم در این مورد برعهده سرمربی تیم است.  باید پاسخ تمام کسانی که به من اعتماد کردند را بدهم. خیلی خوب می‌دانم چه نقشی در بایرن دارم.  توانایی این را دارم که یک رهبر باشم و شخصیت لازم برای این کار را دارم.

مدافع جدید بایرن در مورد مصدومیتش اظهار داشت: حس خوبی دارم. سه ماه پیش عمل جراحی من انجام شد و روند ریکاوریم خیلی خوب پیش رفته است. از شروع فصل از  پیراهن باشگاه دفاع  خواهم کرد.

وی یادآور شد: از همان لحظه‌ای که مدیر برنامه‌هایم گفت بایرن مونیخ به من علاقه مند است،  علاقه زیادی داشتم این انتقال صورت بگیرد. صحبت‌های زیادی با صالح حمیدزیچ داشتم. با تولیسو و کومان هم صحبت کردم. خیلی زود قضیه برای من روشن شد و دیگر نیازی نبود کسی مرا قانع کند.

هرناندس در خاتمه تصریح کرد: گریزمان بازیکن بزرگی است و  صحبت  زیادی در مورد انتقال او به بارسلونا مطرح شده است. اگر  به بایرن بیاید خیلی عالی می‌شود  اما نمی‌دانم مدیران باشگاه به این انتقال تمایل دارند یا نه. او می‌تواند  در بایرن به بهترین بازیکن جهان تبدیل شود.

 

انتهای پیام/