بیرجند| اجرای خط انتقال گاز سربیشه به نهبندان موفق‌ترین پروژه‌ شرکت گاز در کشور است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، حسن منتظرتربتی که به منظور افتتاح عملیات گازرسانی به شهرهای نهبندان و شوسف به خراسان جنوبی سفر کرده است صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مدت زمان 18 ماه اجرای پروژه خط انتقال گاز سربیشه- نهبندان مصوب شده بود اما باهمگرایی و تفکر تیمی همه عوامل دست‌اندرکار سبب شد تا این  پروژه در کمتر از 11 ماه به اتمام برسد.

وی با بیان اینکه این پروژه به عنوان الگوی جدیدی در ارتقای کیفیت زمانی پروژه‌ها در شرکت گاز ارایه می‌شود تصریح کرد: هیچ‌گاه اجازه ندادیم پروژه در مواجهه با موانع فرارو متوقف شود.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با اشاره به اینکه نیازهای کالایی پروژه از طریق موجودی انبار تامین شده افزود: در مقاطعی نیز با حمایت و تعامل با تولیدکنندگان داخلی تلاش شد تا به هر نحو ممکن اقلام مورد نیاز را تامین و به پروژه برسانیم.

منتظرتربتی توجه به برنامه‌ریزی و منابع انسانی را یکی دیگر از عوامل موفقیت این پروژه برشمرد و خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی پروژه به صورتی انجام شد تا در هر لحظه میزان پیشرفت پروژه رصد و در صورت بروز کوچک‌ترین مشکل همکاران بلافاصله نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنند.

 مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با بیان اینکه هر زمان پیمانکار با کمبود نیروی فنی روبه‌رو شده است نیروهای متخصص طرح از دیگر پروژه‌ها به یاری آمدند گفت: این افراد با تجربه بالای خود به برطرف کردن موانع و روند تکمیل پروژه شتاب بخشیدند.

انتهای پیام/ح