اهواز| باشگاه فولاد کارخانه بازیکن‌سازی است

حبیب‌الله رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، به برگزاری اردوی دوم تیم در تهران به بهترین شکل ممکن اشاره و اظهار داشت: من از نزدیک بر روند برگزاری یک روز از اردو و کیفیت خوب آن نظارت داشتم.

وی با اشاره به تمرین با انگیزه بازیکنان فولاد برای فصل آینده اشاره و بیان کرد: در تمرین‌های بازیکنان فولاد همدلی و وحدت مشاهده می‌شود و باشگاه فولاد از راهبرد خاص برخوردار و با برنامه مشخص حرکت می‌کند.

مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان با اشاره به این‌که نمامی کادر برای موفقیت فولاد در لیگ نوزدهم در حال تلاش هستند، افزود: بیش از گذشته به حمایت هواداران فولاد برای موفقیت نیاز داریم. امید است که هواداران خوب و فهیم در این لیگ بیش ازپیش در کنار تیم باشند.

وی باشگاه فولاد را کارخانه بازیکن‌سازی معرفی کرد و خاطرنشان کرد: وجود استعدادهای سرشار در خوزستان و باشگاه فولاد از دلایلی است که جواد نکونام را مجاب به همکاری با باشگاه فولاد کرد.

رضایی به نگاه خوب نکونام به بازیکنان بومی و تیم‌های پایه اشاره و اظهار داشت: باتوجه به اینکه فولاد کارخانه بازیکن‌سازی است باید بر سرمایه‌های باشگاهی و استانی تأکید کرد و از آنها استفاده شود.

انتهای پیام/ح