اصفهان| سرمربی تیم فوتسال اهورا: نیم‌نگاهی به صعود به پلی‌آف داریم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محمد حجت پس از تساوی تیمش مقابل هایپر شاهین‌شهر در هفته دوم لیگ برتر فوتسال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود و خوشبختانه توانستیم 2 بار بازی را در زمین هایپر به تساوی بکشانیم. هایپر تیم باتجربه‌ای بوده و توانسته است بازیکنان لیگ‌ برتری خیلی خوبی را جذب کند.

وی ادامه داد: اسکلت تیم فصل قبل‌مان را حفظ کرده و یکی، دو بازیکن خیلی خوب نیز از لیگ دسته یک اضافه کردیم. خدا را شکر می‌کنم که توانستیم نخستین امتیازمان را به دست آوریم، واقعاً این امتیازها در پایان فصل حیاتی خواهد شد.

سرمربی تیم فوتسال اهورای بهبهان داوری این دیدار خوب توصیف کرد و گفت: درباره داوری نظری نمی‌دهم اما در کل خوب بود و بالاخره این مسائل در داوری‌ها پیش می‌آید. داوران ممکن است در جای‌گیری‌هایشان صحنه‌هایی را ندیده و شاید چند سوت به نفع ما و یا تیم مقابل زده باشند و این مسائل طبیعی است.

وی درباره اعتراضات صورت گرفته به داوری در جریان بازی بیان کرد: این اعتراضات هم طبیعی است. ما هم فکر می‌کردیم که آن صحنه‌ها خطا به نفع ما بوده است اما نظر داور خیلی مهم‌تر است.

حجت در پاسخ به این سوال که برخی معتقد هستند در صحنه گل سوم اهورا توپ بر روی خط بوده و به اشتباه گل اعلام شده است، گفت: تنها با یک دوربین روی خط می‌توان مشخص کرد که آن توپ گل شده است یا خیر، به خصوص که توپ بر روی هوا بوده و اصلاً چیزی مشخص نبود.

وی درباره موقعیت تیمش در پایان فصل تصریح کرد: هدف اولیه ما باقی ماندن در لیگ برتر است و اگر توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم و امتیازهای لازم را کسب کردیم، نیم‌نگاهی هم به صعود به پلی‌آف داریم.

انتهای پیام/ح