اجتماع عظیم بانوان کرمانشاهی در حمایت از عفاف و حجاب‌ به عنوان‌ میراث ایرانی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، مسئول سپاه ناحیه شهرستان کرمانشاه و خیل عظیم بانوان کرمانشاهی در این مراسم حضور داشتند.

سازمان بسیج بانوان سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه در تمام طول سال برنامه‌هایی در راستای طرح توسعه عفاف و حجاب از جمله فرهنگ ترویج عفاف چهره‌ به چهره در دستور کار قرار دارد.

امروز جمعه 21 تیر « عفاف و حجاب‌، امنیت اجتماعی، وصیت شهیدان» نامگذاری شده که در این راستا با همکاری آستان قدس رضوی  شاهد پیاده‌روی بزرگی از پارک شاهد تا پارک شرقی از ساعت 7:30 صبح در کرمانشاه بودیم.

ترویج فرهنگ عفت مداری، پاک زیستی و تقید به پوشش عفیفانه در بین آحاد مردم جامعه اعم از زن و مرد، پسر و دختر، تضمین کننده رشد و توسعه کشور در ابعاد مختلف خواهد بود، اقتضای هرگونه رشدی در کشور، برخورداری جامعه از نسلی است که از نظر جسمی  روانی و اخلاقی سالم باشد و بتواند کشور را در ابعاد فرهنگی، اقتصادی، علمی، اجتماعی پیش ببرد.

بیست و یکم تیرماه سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب به عنوان روز عفاف و حجاب نامگذاری شده است، روزی که دژخیمان رضاخان قلدر مردم معترض به کشف حجاب را درمسجد گوهرشاد به خاک و خون کشید.

انتهای پیام/ش