گوهری: لیست ویلموتس یک هدیه بزرگ بود

احمد گوهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره حضور مجددش در تیم فوتبال سایپا گفت: حضور دوباره‌ام در سایپا انتخاب خوبی بود و با شناخت کافی این کار را انجام دادم. با ابراهیم صادقی همبازی بودم زمانی که کاپیتان سایپا بود و خصوصیات‌ هم را به خوبی می‌شناسیم. اشکان نامداری نیز در کار خودش در ایران شماره یک است.

وی درباره شرایط تمرینات سایپا عنوان کرد: اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم و چند بازی دوستانه هم انجام دادیم. شهر بروجن شرایط آب و هوایی و مردمان خوبی دارد که خیلی به ما لطف داشتند. تیم ما بازیکنان جوان و با انگیزه‌ای دارد و چند بازیکن باتجربه هم داریم که قطعا به جوان‌ها کمک خواهند کرد. سایپا امسال حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

دروازه‌بان سایپا در خصوص پیروزی در بازی دوستانه مقابل پدیده تصریح کرد: بازی با پدیده برای تیم ما خیلی مفید بود و تجربه این بازی خیلی در مسابقات لیگ برتر به ما کمک خواهد کرد، به نوعی باید بگویم بازی با پدیده «گل» بازی‌های دوستانه ما بود.

گوهری در مورد حضورش در لیست جدید تیم ملی گفت: خیلی خوشحالم و باید بگویم لیست ویلموتس یک هدیه بزرگ بود و کادر فنی تیم ملی با این لیست، انگیزه بازیکنان جوان را بالاتر برد. خیلی با ارزش است که مربیان تیم ملی تلاش بازیکنان جوان را می‌بینند و به آنها اهمیت می‌دهند. حضور من در لیست تیم ملی به خاطر بازی‌های خوبم در فصل گذشته لیگ برتر به همراه پارس جنوبی است که جا دارد از زحمات آقایان تارتار و اینانلو تشکر کنم که به موفقیت من خیلی کمک کردند. 

 

انتهای پیام/