تهران| مرکز ویژه عرضه البسه اسلامی برای بانوان محجبه در دماوند ایجاد می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دماوند، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم فتاح دماوندی امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی با اشاره به هفته عفاف و حجاب اظهار داشت: موضوع عفاف و حجاب نیازمند کار در طول سال است نه اینکه صرف یک جلسه و برنامه باشد و سپس رها شود.

وی بیان کرد: مصوباتی در شورای امر به معروف داشتیم که ایجاد فضای مناسب در زمینه فروش البسه مناسب برای بانوان محجبه یکی از مهم‌ترین این مصوبات است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دماوند با اشاره به نزدیکی چهلمین سالگرد برگزاری نماز جمعه در کشور افزود: برنامه‌ریزی‌هایی جهت پر رنگ کردن نقش و کارکرد و خدمات نماز جمعه انجام شده که در نماز جمعه 4 مردادماه اجرایی خواهد شد تا پیوندی بین نسل جدید و قدیم نماز جمعه ایجاد شود.

فتاح دماوندی همچنین با اشاره به حضور مسئولان ادارات و پایگاه‌های بسیج و کانون‌های دانش‌آموزانی در طول سال در نماز جمعه تصریح کرد: هر هفته میز خدمت در نماز جمعه برقرار می‌شود تا مردم بتوانند برخی از مشکلاتشان را در نماز جمعه برطرف کنند.

وی سپس با تأکید بر وجود نظارت‌ها بر فضای مجازی گفت: نگرانی‌هایی در این حوزه در شهرستان دماوند وجود دارد زیرا رصد و کنترل جدی در برخی موارد وجود ندارد که می‌تواند آسیب‌های اجتماعی بسیاری را در برداشته باشد، همچنین باید گروه‌ها و کانال‌هایی که در فضای مجازی اقدامات مثبت انجام می‌دهند مورد تشویق قرار گیرند.

انتهای پیام/ ت