فیلم «سرخپوست» باحضور پیشکسوتان سینمای ایران در اهواز نقد و بررسی می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، «حسین گیتی» پیشکسوت منتقد سینمای ایران و جهان به مناسبت پنجاه سال نقدنویسی تجلیل و همزمان فیلم «سرخپوست» در سینما بهمن اهواز نقد و بررسی می‌شود.

تجلیل از پنجاه سال نقدنویسی حسین گیتی پیشکسوت منتقد سینمای ایران و جهان و نقد و بررسی فیلم سرخپوست در سینما بهمن اهواز به همت امور سینمایی بهمن سبز خوزستان و با همکاری اداره کل ارشاد خوزستان، حوزه هنری خوزستان و خانه مطبوعات خوزستان در تاریخ یکشنبه 23 تیرماه در سینما بهمن اهواز به آدرس خیابان دکتر شریعتی (30 متری) بعد از خیابان طالقانی نبش کوچه جهرمی برگزار می‌شود.

فرزاد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز اظهار داشت: موسسه بهمن سبز می‌کوشد شاخص‌های ساخت و نمایش آثار سینمایی و پخش را ارتقا داده تا از این مسیر به توسعه مخاطبان و رضایتمندی آنان نایل شود. بر این باوریم که در برابر کیفیت اوقات فراغت مردم مسئول هستیم.

وی افزود: به همین دلیل با همفکری مشارکت و همکاری تنی چند از اهالی سینما و مطبوعات تصمیم گرفته شد تا به میزبانی امور سینمایی بهمن سبز خوزستان اقدام به برگزاری نشست‌های نقد و بررسی سینمای روز ایران کنیم.

سرپرست امور سینمایی بهمن سبز خوزستان ادامه داد: در نخستین گام با دعوت از حسین گیتی پیشکسوت منتقد سینمای ایران و جهان و نگارنده کتاب «مطبوعات سینمایی ایران» و همچنین همزمان با نمایش فیلم تحسین شده «سرخپوست» در تاریخ یکشنبه 23 تیرماه در سینما بهمن اهواز اقدام به برگزاری این نشست خواهیم کرد.

وی بیان کرد: به مناسبت برگزاری این نشست سینمایی، فیلم سرخپوست در سانس ساعت 16 و 20 به صورت نیم بها اکران و نشست تجلیل از پنجاه سال نقدنویسی حسین گیتی پیشکسوت منتقد سینما و نقد فیلم سرخپوست ساعت 18 برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ح