10 رده برتر ناحیه مقاومت بسیج ثارالله یزد تجلیل شدند

سرهنگ دوم پاسدار سیدامیر حسینی در حاشیه برگزاری جشنواره مالک اشتر در یزد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم از یزد، با بیان اینکه چندین سال است که با تدبیر فرمانده معظم کل قوا رده‌ای در سطح نیروهای مسلح با عنوان اشراف فرماندهی کل ایجاد شده است اظهار داشت: این رده وضعیت نیروهای مسلح در سطوح مختلف را به صورت جمع‌بندی شده در محورهای مختلف در قالب ارائه یک گزارش به مقام معظم رهبری، اشراف فرماندهی کل محقق می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ثارالله یزد گفت: یکی دیگر از برنامه‌هایی که اشراف فرمانده‌ای کل دارد، انتخاب رده‌های برتر هر سطح از سازمان در سطح رده‌های سپاه استانی است.

وی هدف اصلی اشراف فرماندهی کل را کمک به شایسته سالاری، ایجاد رقابت و انتقال تجربه و معرفی الگوهای برتر در برنامه‌های بسیج دانست و خاطرنشان کرد: این اشراف فرماندهی کل اهداف دیگری هم دارد که عمده هدف آن ایجاد رقابت، انتخاب رده‌های برتر سازمانی و ایجاد انگیزه و شایسته سالاری و انتقال تجربه‌های موفق و دانش سازمانی است.

حسینی ادامه داد: در جشنواره مالک اشتر در یزد، رده‌های مختلف اعم از انتخاب یک پایگاه موفق از هر حوزه، یک گردان موفق، در سطح رده‌های ستادی یک رده ستادی موفق معرفی شدند که در مجموع 10 رده در سطح حوزه استحفاظی ناحیه مقاومت بسیج ثارالله یزد به عنوان موفق‌ترین رده معرفی و تجلیل شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ثارالله یزد به علت نام گذاری این جشنواره به عنوان مالک اشتر اشاره و عنوان کرد: نام گذاری این جشنواره به مالک اشتر به این دلیل بوده که ایشان یکی از سرداران دلیر صدر اسلام بودند و شاخصه‌هایی بسیاری داشتند که رهبر معظم انقلاب نیز به این شاخصه‌ها تأکیدات بسیاری کردند که می‌تواند امروزه به عنوان الگویی برای جوانان و فعالان نیروهای مسلح باشد.

انتهای پیام/ش