کنسرت سینا درخشنده برگزار شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، کنسرت سینا درخشنده شب گذشته سه‌شنبه یکم مرداد 1398 طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار شد.

در همین حین گروه به صحنه آمد و ویدیوی قطعه‌ی «دلدار» بر روی مانیتورهای صحنه پخش شد. بر روی همین تصویر، سینا درخشنده این قطعه را اجرا کرد.

«نم‌نمک» و «دلبر منی» قطعه‌های بعدی این کنسرت بود.

در ادامه درخشنده قطعه‌ای خواند که با استقبال مخاطبان همراه بود.

امیر مقاره یکی از مهمانان ویژه‌ی کنسرت شب گذشته بود. درخشنده در معرفی این خواننده گفت: «کسی در میان ماست که خودم از طرفدارانش بوده‌ام و تمام کنسرت‌هایش را رفته‌ام.»

قطعه «هواستم نباشه هواسم هست بهت» بود. این قطعه حدود یک ماه پیش منتشر شد. پیش از اجرای این قطعه سینا درخشنده از هوادارانش خواست تا در پاسخ به این جمله که او می‌خواند «شاید باورت نشه»، آنها بگویند «ولی عاشقت شدم.» این قطعه با انرژی و در فضایی شاد اجرا شد.

«کوکه حالم» ابتدا بدون موزیک و با همراهی تماشاگران اجرا شد. 

کیفیت بد صدا این روزها ویژگی سالن میلاد نمایشگاه شده به طوری که نارضایتی مخاطبان هنرمندان را در بر داشته است. این در حالی است که کیفیت نامطلوب صدای سالن میلاد با بلیت‌های صد و هشتاد هزار تومانی نوعی تضییع حقوق مخاطبان است.

در بخشی از کنسرت شب گذشه، سینا درخشنده خطاب به مخاطبانش گفت که امشب دو مهمان ویژه دارم که از راه دور آمده‌اند. این دو مهمان پدر و مادرِ سینا درخشنده بودند. این خواننده برای ادای احترام به والدینش از صحنه پایین رفت و آنها را در آغوش گرفت.

«سرسری»، «خوش خنده‌ی من»، «حس قشنگ»، «هوای عشق»، «بم می‌خندی»، «یار همیشگیم» و «کنارتم» برخی از دیگر قطعه‌هایی بودند که شب گذشته توسط درخشنده برای مخاطبانش اجرا شدند.

انتهای پیام/