گوهری: با فلاح‌زاده رابطه‌ای صمیمی دارم و در کنار رفاقت، رقابت می‌کنیم/ در جام شهدا محکی جدی خوردیم

احمد گوهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد قهرمانی سایپا در جام شهدا گفت: حضور در این تورنمنت به سود سایپا بود. این تیم برای فصل جدید با جدایی 17 بازیکن مواجه شد و طبیعتاً هر چقدر بازی دوستانه انجام دهیم، بازیکنان بیشتر با یکدیگر هماهنگ می‌شوند. تورنمنت شهدا حالت بازی‌های رسمی را داشت و تیم ما در این جام محک جدی خورد. تا شروع لیگ قطعاً چند بازی دوستانه دیگر هم انجام خواهیم داد تا بیشتر با هم هماهنگ شویم.

وی با اشاره به وضعیتش در سایپا و رقابتی که با حامد فلاح‌زاده خواهد داشت، عنوان کرد: خوشبختانه شرایط خوبی در سایپا دارم و امیدوارم در این تیم به هدف‌هایم برسم و به اردوهای بعدی تیم ملی هم دعوت شوم. من با حامد فلاح‌زاده هم رابطه‌ای بسیار صمیمی دارم و خیلی با هم دوست هستیم. حامد پسر خوبی است و در کنار این رفاقت، با هم رقابت هم می‌کنیم. فیکس بودن و اینکه چه کسی بازی کند، دست من و فلاح‌زاده نیست و در این زمینه کادر فنی تصمیم‌گیرنده است. مسئله مهم هم این است که سایپا نتیجه بگیرد.

 دروازه‌بان تیم فوتبال سایپا در پاسخ به این پرسش که آیا سایپا می‌تواند نتایج فصل گذشته را جبران کند، اظهار داشت: ما تیم خوبی داریم و تمام هدف بازیکنان و کادر فنی این است که نتایج خوبی بگیریم.

 

انتهای پیام/