اهواز| طرح ملی حسنا توسط گروه جهادی شهید احمدی روشن در دزفول برگزار شد+تصویر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، طرح ملی حسنا ویژه 111 مادران باردار دزفول در مرحله دوم به همت گروه جهادی شهید احمدی روشن و آستان قدس رضوی در حسینیه ثارالله دزفول برگزار شد.

در این مراسم که با همکاری گروه جهادی شهیداحمدی روشن و بنیاد کرامت رضوی برگزارشد، 111 بانوی امیدوار(باردار) به همراه همسرانشان حضور داشتند.

طرح ملی حسنا در دزفول نخست با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود ملی آغاز و در ادامه آقای سعد استاد برجسته دانشگاه و متخصص سبک زندگی اسلامی، با ذکر روایات اهل بیت(ع) و تشریح وظایف متقابل زوجین در زندگی مشترک پرداخت.

همچنین زهرا اسدی مدیر گروه جهادی شهید احمدی روشن نیز در این جمع صمیمی درباره ضرورت توجه به روح و جسم مادران امیدوار(باردار)، اظهار داشت: تغذیه معنوی مادران در دوران بارداری در کنار توجه به جسم آنها از اولویت‌های اساسی است که برای پرورش فرزند صالح و سالم باید مورد توجه قرار گیرد.

وی بیان کرد: از نتایج دقت در این سرمایه‌گذاری عظیم، پرورش انسان‌های صالحی است که در راه خدا از جان و مالشان گذشتند و نمونه بارز آن مادران شهدای شهرمقاومت دزفول است که فرزندان آنها حتی در بهبهه بمباران دفاع مقدس، با شجاعت تمام ایستادگی و الگوی مقاومت ملی شدند.

بنا به گفته مدیر گروه جهادی شهیداحمدی روشن طرح ملی حسنا، طرحی حمایتی 30 ماهه با عنوان مادران امیدوار و با همکاری بنیاد کرامت آستان قدس رضوی اجرا می‌شود.

وی به استمرار طرح ملی حسنا تا دو سالگی نوزاد اشاره و ادامه داد: در این طرح برنامه‌های آموزشی برای مادران باردار با دعوت از اساتید برجسته، ماما، زنان و زایمان برای مادران باردار برگزار می‌شود.

به گزارش تسنیم در پایان ، طرح ملی حسنا ویژه 111 مادران باردار دزفول در مرحله دوم بسته‌های متبرک آستان قدس رضوی شامل«برنج، مویز، ماش، عسل، شیره، پنیر، زیتون، نعنا، دمنوس سیب، سویق گندم و انجیر» بین 111 مادر بادار شهرستان دزفول زیر نظر این طرح اهدا شد.

انتهای پیام/ ت