آئین بزرگداشت شهید حادثه تروریستی اهواز برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، به منظور گرامیداشت یاد و خاطره بسیجی شهید علی کمایی از شهدای عملیات تروریستی 31 شهریور اهواز آئین بزرگداشتی در این کلانشهر برگزار می‌شود.

این برنامه معنوی روز پنج‌شنبه دهم مردادماه از ساعت 19:30 برگزار می‌شود که جمعی از دوستان و همکاران شهید والامقام علی کمایی یکی از شهدای عملیات تروریستی اهواز نیز در آن حضور می‌یابند.

آئین بزرگداشت شهید علی کمایی از شهدای مظلوم عملیات تروریستی اهواز در کنار مزارش در قطعه شهدای حله گلزار شهدای اهواز واقع در پشت مسجد گلزار برگزار می‌شود که اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان خوزستانی به این بسیجی شهید ادای احترام می‌کنند.

این برنامه با حضور خانواده شهید علی کمایی ویژه خواهران و برادران برگزار می‌شود که مردم خوزستان یاد و خاطره فرزند شهید خود را گرامی می‌دارند.

جمعی از خانواده معظم شهدا از جمله خانواده شهدای عملیات تروریستی اهواز در آئین بزرگداشت شهید علی کمایی شرکت می‌کنند.

این برنامه به مناسبت سالروز تولد شهید والامقام علی کمایی یکی از شهدای عملیات تروریستی 31 شهریور اهواز برگزار می‌شود.

شهید علی کمایی فرزند اسفندیار در یازدهم مردادماه سال 1362 به عنوان دومین فرزند خانواده در شهر امیدیه خوزستان دیده به جهان گشود.

این جوان خوزستانی دوران مدرسه و دبیرستان را پشت سر نهاد که پس از آن در دانشکده خبر اهواز درس خود را ادامه داد و مدرک کاردانی خبرنگاری را دریافت کرد.

وی در صبح روز شنبه 31 شهریورماه سال 1397 در رژه نیروهای مسلح به مناسبت هفته دفاع مقدس در اهواز حضور داشت و به همراه 22 نفر دیگر توسط تروریست‌های بزدل و فریب خورده به شهادت رسید.

پیکر پاک شهید علی کمایی به همراه دیگر شهدای عملیات تروریستی 31 شهریور اهواز در آئینی با شکوه روز دوشنبه دوم مهرماه سال 1397 بر دستان اقشار مختلف مردم، خانواده‌های شهدا، ایثارگران، رزمندگان اسلام، علما و روحانیون و مسئولان لشکری و کشوری از سراسر کشور و استان خوزستان تشییع و تا چهار راه ابوذر اهواز بدرقه شد.

پس از برگزاری آئین تشییع، پیکر پاک شهید علی کمایی به همراه هفت تن دیگر از شهدا به گلزار شهدای اهواز منتقل شد و در قطعه شهدای حله آرام گرفت.

در عملیات تروریستی 31 شهریور اهواز 23 نفر به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/ح