همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمانشاه در تهران برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی استانداری کرمانشاه، هدایت حاتمی در نشست بررسی برگزاری همایش توانمندی‌ها و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان اظهار داشت: استان کرمانشاه دارای توانمندی‌ها، فرصت‌ها و مزیت‌های بسیاری در حوزه‌های مختلف برای سرمایه‌گذاران و کارآفرینان است.

وی عنوان کرد: این پتانسیل‌ها و مزیت‌های ارزشمند اغلب ناشناخته‌اند و باید تلاش کنیم به بهترین شکل ممکن آن‌ها را به سرمایه‌گذاران معرفی کنیم.

حاتمی گفت: در همین راستا همایش بزرگ معرفی توانمندی‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمانشاه 29 آبان ماه در تهران و با حضور سرمایه‌گذاران و کارآفرینان داخلی و خارجی در حوزه‌های مختلف، مدیران هلدینگ‌ها و مدیران بانک‌ها برگزار می‌شود.

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه افزود: هدف از برگزاری این همایش، معرفی شایسته و مناسب از مزیت‌ها و قابلیت‌های استان در حوزه‌های مختلف میراث فرهنگی، کشاورزی، گردشگری، تجارت و بازرگانی و صنعت است.

وی با اشاره به اینکه در زمینه دعوت از مهمانان همایش نیز به دنبال کیفیت هستیم و تنها به کمیت بسنده نخواهیم کرد، عنوان کرد: کارآفرینان به برآیند مثبتی از فضای سرمایه‌گذاری در کرمانشاه برسند بی‌گمان شاهد تحولی در این حوزه خواهیم بود.

انتهای پیام/ن