مسابقات بسکتبال جوانان غرب آسیا در تبریز برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، محمد سلیمی، مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در حاشیه برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جوانان و بزرگسالان کشور با حضور در میان خبرنگاران اظهار داشت: امروز مراسم توزیع مدال نفرات برتر اوزان زوج و اهدای جوایز تیمی برای تیم‌های برتر بخش آقایان در این دوره از مسابقات برگزار شد.

وی افزود: فدراسیون و هیئت تکواندو استان تعامل و عملکرد بسیار خوبی در راستای برگزاری این مسابقات داشتند. با توجه به برگزاری مسابقات اوزان فرد در روز گذشته، آذربایجان شرقی توانست بعد از 25 سال جام قهرمانی را در بخش تیمی کسب کند.

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در رابطه با حضور خانواده‌ها در این مسابقات گفت: به سهم خودم از شورای تأمین استان بخصوص فرماندار شهرستان تبریز قدردانی می‌کنم که مجوز حضور خانواده‌ها در این مسابقات صادر و تدابیری که برای امور رفاهی تماشاگران در نظر گرفته شده بود به خوبی مدیریت شد. ان‌شاءالله در آینده شاهد حضور خانواده‌ها در مسابقاتی باشیم که منع فرهنگی و عرفی نداشته باشد.

 سلیمی در رابطه با مسابقاتی که به میزبانی آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد، گفت: مسابقات استعدادهای برتر کشور از پایان مردادماه تا 30 شهریورماه در استان‌های مختلف برگزار می‌شود که میزبانی ترامپولین پسران، شنای دختران و شیرجه پسران به همراه دوچرخه‌سواری دختران و پسران بر عهده استان ما است. در این مسابقات میزبان یک هزار و 99 نفر از نقاط مختلف کشور خواهیم بود. امیدوارم در این مسابقات که در رده نونهالان برگزار می‌شود به مدال طلا دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: برای هر یک از مسابقاتی که در استان برگزار می‌شود کمیته‌های مختلفی از جمله کمیته فرهنگی و رسانه‌ای، پشتیبانی، حراست و… تشکیل می‌شود تا شاهد برگزاری هر چه بهتر و منظم‌تر مسابقات باشیم.

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در رابطه با تداوم برگزاری مسابقات تکواندو در سالن شهید پورشریفی تبریز گفت: با برگزاری مسابقات امروز رقابت‌های امروز مسابقات آقایان به پایان رسید و از فردا میزبان مسابقات تکواندو بانوان در روزهای شنبه و یکشنبه خواهیم بود. همچنین در آینده نزدیک میزبان مسابقات کاراته و مسابقات بسکتبال جوانان غرب آسیا خواهیم بود.

انتهای پیام/