کشف جرایم اقتصادی در استان بوشهر 20 درصد افزایش یافت

سرهنگ جوشن سهرابی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با اشاره به افزایش 212 درصدی کشفیات کالای قاچاق در  نیمه نخست امسال اظهار داشت: در راستای مبارزه با کالای قاچاق در نیمه نخست امسال کشفیات کالای قاچاق در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 212 درصد افزایش یافت.

وی، از افزایش 20 درصدی کشفیات محموله‌های سنگین قاچاق خبرداد و بیان کرد: در شش ماه نخست امسال محموله‌های سنگین قاچاق با ارزش بالای 500 میلیون تومان در مقایسه یا مدت مشایه سال قبل 20 درصد افزایش دارد.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با اشاره به افزایش کشفیات  جرایم سرقت در مدت یاد شده تصریح کرد: کشفیات جرایم سرقت در استان بوشهر در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 28 درصد افزایش یافته است.

سرهنگ سهرابی با اشاره به کشف جرایم جنایی افزود: کشف جرایم جنایی خشن در استان بوشهر در شش ماه نخست امسال 98 درصد افزایش یافت و در این مدت  38درصد وقوع قتل در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل کاهش داشته است.

وی با بیان اینکه با تلاش کارآگاهان پلیس اگاهی  تمامی قتل‌های امسال و 6 فقره از قتل‌ها سال‌های گذشته که آخرین مورد آن مربوط به هشت سال پیش بوده است کشف شده است. عنوان کرد:در این مدت 28 درصد کشفیات جرایم سرقت افزایش داشته است و 20 درصد دستگیری سارقان نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

سرهنگ سهرابی از افزایش کشف جرایم اقتصادی در استان بوشهر در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل خبرداد و خاطرنشان کرد:کشف جرایم اقتصادی در استان بوشهر در نیمه نخست امسال 20 درصد افزایش یافت

وی با اشاره به مهار گروگان‌گیری و راهزنی در استان بوشهر بیان کرد: در نیمه نخست امسال 13 هزار و 932 فقره گواهی سوء پیشینه برای افراد متقاضی صادر شده که در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل ، رشد 7درصدی داشته است.

انتهای پیام/ش