مس کرمان برابر قشقایی به برتری رسید

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، تیم فوتبال قشقایی در هفته هفتم لیگ دسته اول برابر تیم مس کرمان شکست خورد و نتوانست به بردهای پیاپی خود ادامه دهد.

مهدی اسلامی، میلاد باقری، عیسی پرتو، احسان جودکی، محمدرضا پورمحمد، فرزاد حسین خانی،  محمدرضا خرسندنیا، امین جهان کهن، امیر زلیکانی، مهدی تیکدری و حمید کاظمی در ترکیب تیم مس کرمان قرار داشتند.

مسلم حق‌شناس، سروش سعیدی، سیدکاظم رحمانی، کیخسرو سیاهپور (رسول بهاروندی)، امید کریمی، مسعود اسدی، علی حسامی، جواد عباسی، حسین صادقی، مرتضی سنجابکی و محمد مهری در ترکیب تیم قشقایی حضور داشتند.

نیمه اول دیدار این دو تیم مثل الاکلنگی بود که بالا و پایین نمی‌رفت و برای تمام افراد حاضر در ورزشگاه جذابیتی نذاشت. این بازی در 45 دقیقه اول چنگی به دل نمی‌زد و حساسیت بالای مسابقه بین دو تیم 10 امتیازی باعث شده بود هیچکدام از دو تیم ریسک نکنند.

مس سعی داشت با بازی مستقیم به خلق موقعیت روی دروازه حریف شیرازی‌اش بپردازد و قشقایی تلاش می‌کرد روی ضدحملات خطرساز باشد، اما جواد عباسی شماره ده این تیم تقریبا تمام توپ‌هایی که به او رسید را از دست داد تا قشقایی در هر شش مسابقه‌ای که در لیگ یک بازی کرده با نتیجه صفر بر صفر نیمه اول را به اتمام برساند.

دو تیم در نیمه دوم تا دقیقه 75 همان بازی سرد و بی روح نیمه اول را دنیال کردند، اما مسی‌ها بالاخره روی یک ضربه بلند در ضد حمله توانستند توسط بازیکن تعویض خودشان گل برتری را بزنند. قشقایی در دقیقه نود می‌توانست روی ضربه سعیدی به تساوی برسد اما توپ او به تیر دروازه خورد تا قشقایی بازی شش امتیازی هفته را ببازد.

انتهای پیام/ش