اصفهان| فولادشهر به هفته نخست لیگ می‌رسد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، بنا بر اعلام حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ برتر ورزشگاه فولادشهر به دلیل عدم وجود گیت ورودی برای تماشاگران به داخل ورزشگاه از آمادگی کافی برای برگزاری رقابت‌های لیگ برتر برخوردار نیست و در هفته نخست باید در ورزشگاهی دیگر به مصف سایپا برود.

احمد جمشیدی، سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، درباره صحبت‌های بهاروند و عدم آمادگی ورزشگاه ذوب‌آهن اظهار داشت: اطلاعات کافی درباره این موضوع ندارم اما رفع ایرادات ورزشگاه از جمله شماره‌گذاری صندلی‌ها از با کمک حراست کارخانه ذوب‌آهن ادامه دارد و مشکلی بابت برگزاری رقابت‌های لیگ برتر در این ورزشگاه نداریم.

وی درباره وضعیت نصب گیت‌های ورودی ورزشگاه نیز تصریح کرد: پیمانکار در حال تعیین است و گیت‌‌ها ظرف 10 روز آینده نصب می‌شود، هیئت مدیره باشگاه نیز به دنبال رفع و پیگری مشکلات ورزشگاه است و تا قبل از رقابت‌های لیگ مشکلات ورزشگاه مرتفع خواهد شد.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که در صورت آماده نشدن ورزشگاه فولادشهر کدام ورزشگاه به عنوان جایگزین این ورزشگاه معرفی می‌شود، خاطرنشان کرد: ورزشگاه فولادشهر به احتمال زیاد به رقابت‌های لیگ می‌رسد اما در نشست‌های هیئت مدیره تصمیم‌گیری‌های لازم در این زمینه انجام خواهد شد.

وی درباره آخرین وضعیت سکوهای‌ پشت دروازه ورزشگاه فولادشهر بیان کرد: این سکوها به زودی آماده می‌شود، اما مشکل اصلی این ورزشگاه نصب گیت‌ها است که در پیگیری این مشکل هستیم.

انتهای پیام/