حاشیه‌های مراسم برترین‌های فوتبال| کلافگی تکراری برای تأخیر در برگزاری مراسم + تصاویر

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در حالی که قرار بود مراسم برترین‌های فوتبال در فصل 97-98 از ساعت 16:30 امروز (شنبه) در هتل استیناف پالاس تهران برگزار شود، این برنامه با تأخیر بیش از یک ساعت روبه‌رو شد.

* در حالی که بسیاری از میهمانان این مراسم از جمله بازیکنان سرشناس لیگ زودتر از موعد وارد مراسم برگزاری شده بودند، از ورود بسیاری از آنها به دلیل عدم پرداخت هزینه برگزاری این مراسم در هتل، جلوگیری شد.

* در ادامه بی‌نظمی‌هایی که همیشه مراسم برترین‌ها به همراه خود داشته است در این مراسم نیز ما شاهد بروز مشکلاتی بودیم. تأخیر یک ساعت و نیمه در برگزاری مراسم باعث شده بود تا میهمانان در سالن بلاتکلیف باشند که باعث کلافگی مدعوین شده بود.

* در شرایطی که راهروی مشخصی با فرش قرمز برای ورود میهمانان تعبیه شده بود، اما برخی از میهمانان از درب‌های دیگر وارد می‌شدند و از فرش قرمز عبور نمی‌کردند.

* مدیر روابط عمومی سازمان لیگ به خبرنگاران توضیح داد که اسپانسر این برنامه همان اسپانسر رسمی فدراسیون فوتبال است و سایر برندهایی که در سالن دیده می‌شوند طرف قراداد با فدراسیون فوتبال نیستند.

* بر خلاف ادوار گذشته که در برج میلاد این مراسم با استقبال زیاد هواداران روبه‌رو می‌شد، در این مراسم تعداد افراد حاضر به مراتب کمتر است تا حدی که بیشتر صندلی‌های سالن برگزاری مراسم خالی مانده.

 

 

انتهای پیام/